‘WK-verslaggever per direct naar huis na ‘privéomstandigheden”

Foto: ‘WK-verslaggever per direct naar huis na ‘privéomstandigheden”

Er was nogal wat te doen om de absentie van Ruud van Nistelrooij. De assistent van bondscoach Ronald Koeman zou afwezig zijn wegens privéomstandigheden. Waar aan iets zorgelijks werd gedacht, daar ging het juist om iets heugelijks. Van Nistelrooij vierde namelijk zijn vijftigste verjaardag. Nu blijkt ook een WK-verslaggever per direct naar huis te moeten wegens ‘privéomstandigheden’, al steekt dit wel iets anders in elkaar dan bij Van Nistelrooij.

NOS-verslaggever Jeroen Stekelenburg tijdelijk naar huis

Van Nistelrooij zou in eerste instantie ontbreken wegens ‘familieomstandigheden’, maar door die ‘zware klank’ besloot Koeman juist prijs te geven dat het om ‘leuke omstandigheden’ ging. Namelijk het vieren van zijn vijftigste verjaardag. Dat liet de bondscoach optekenen door De Telegraaf. “Ik wist daarvan toen we Ruud vroegen om toe te treden tot de technische staf van Oranje.”

Koeman toonde er alle begrip voor dat Van Nistelrooij het feest niet meer af had gezegd. “Ruud kan dat niet cancelen, omdat hij en zijn vrouw allemaal gasten hadden uitgenodigd, waarvan er veel uit het buitenland kwamen om te vieren dat hij 50 jaar wordt op 1 juli. Ook de kinderen van Van Nistelrooy vierden hun verjaardag. Dat was geen probleem. Ik twijfel ook totaal niet aan Ruuds toewijding.”

De keuzeheer van Oranje stelt dat hij zelf ook weleens bij Tantje Pietje is geweest, waar het feest van Van Nistelrooij gevierd werd. “Ik heb daar zelf ook een hele leuke avond beleefd.” Het deed allemaal veel stof opwaaien en ook bij de sportverslaggevers van de NOS werd het een thema.

Van Nistelrooij

Sterker nog van het drietal Thierry Boon, Jeroen Stekelenburg en Arman Avsaroglu reist ook nog een naar Nederland wegens ‘privéomstandigheden’. Het journaille reist daarnaast af naar Kansas City om Oranje te volgens, maar dat geldt dus niet voor allemaal. “Wij niet allemaal. Want, Jeroen…”, begint Boon in de voetbalpodcast van de NOS.

“Ik heb mijn tas bij me want ik ga zometeen naar het vliegveld omdat ik nog een paar dagen naar huis ga”, reageert Stekelenburg, die vervolgens om uitleg wordt gevraagd. De verslaggever wijst vervolgens naar het incident met Van Nistelrooij en stelt dat zoiets privéomstandigheden worden genoemd.

Meerdere ballen in de lucht houden

Stekelenburg stelt echter dat zijn oorzaak van het tijdelijke vertrek net even anders is. “Niks ingewikkelds. Het is meerdere ballen in de lucht houden. Kinderen die schoolvakanties hebben, een vriendin met een drukke baan. Dat kregen we allemaal niet helemaal voor elkaar. Dus ik ga een paar dagen terug.”

Boon neemt de taken van Stekelenburg over. “Jij bent nu nieuwe Jeroen Stekelenburg, Thierry. Hoe voelt dat?”, haakt Avsaroglu er nog even grappend op in. Boon besluit met een grappige toon: “Dat voelt toch wel als een momentje. De nieuwe Jeroen Stekelenburg…”

Goede verslaggever die Stekelenburg?

  • Ja, absoluut
  • Nee, hoeft ook niet weer terug te komen
  • Ja, absoluut
  • Nee, hoeft ook niet weer terug te komen

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie