Wilfred Genee onthult ‘Vandaag Inside-geheim’

Foto: Wilfred Genee onthult ‘Vandaag Inside-geheim’

Het is zo ongeveer het slechtst bewaarde geheim van Nederland: Vandaag Inside reist af naar Curaçao om daar uitzendingen te maken tijdens het WK 2026.

Vandaag Inside gaat naar Curaçao, al wisten we dat al

In gesprek met Shownieuws vertelt presentator Wilfred Genee: “Ik weet niet of ik dat al mag vertellen, maar door dit te zeggen heb ik al iets weg gegeven natuurlijk. We zijn er niet met het WK, maar we zijn er wel. Laat ik het zo stellen. Curaçao is dus nu geplaatst en dan gaan we daar een maand zitten. Gedeeltelijk Oranjezomer en gedeeltelijk VI. Dan gaan we daar de stemming proeven en ons klaarmaken voor het WK.”

Het Algemeen Dagblad onthulde eerder vandaag: “Als de deal definitief beklonken wordt, gaat VI op Curaçao uitzendingen verzorgen over een periode van ruim drie weken. De laatste reguliere aflevering van Vandaag Inside op SBS 6 is op 15 mei, waarna het programma de oceaan oversteekt, aldus bronnen tegen deze site. Overigens is het nog niet helemaal zeker of de heren Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen allemaal van de partij zullen zijn.”

Het wordt dus een soort ‘combinatie’: “Het is de bedoeling dat Genee de eerste twee weken voor zijn rekening neemt, waarna Hélène Hendriks het stokje overneemt. Ook tijdens het WK voetbal blijft SBS 6 ‘gewoon in Nederland uitzenden’, zowel met het trio van Vandaag Inside als De Oranjezomer, of mogelijk een combinatie daarvan.”

Tof?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie