‘Wesley Sneijder regelt transfer Noa Lang’

Foto: ‘Wesley Sneijder regelt transfer Noa Lang’

Noa Lang transfereerde van PSV naar Napoli voor 25 miljoen euro, maar het huwelijk tussen de linksvoor en zijn nieuwe werkgever is niet echt gelukkig te noemen. Vermoedelijk maakt hij in januari een nieuwe transfer.

‘Sneijder helpt Lang aan nieuwe club: Galatasaray’

Volgens de Italiaanse krant Il Mattino wordt er momenteel al gepraat tussen het kamp-Lang en Galatasaray, en in de Turkse media weet men dat Wesley Sneijder een rol heeft in deze deal. De voormalige international van het Nederlands elftal zou de vleugelspits namelijk hebben aanbevolen bij Cim Bom Bom, en vice versa. Het is onduidelijk of het om een huurperiode van een half seizoen of een definitieve transfer gaat, maar vermoedelijk dat eerste.

Vlak na zijn transfer naar Napels kreeg Nourdin Boukhari (de stiefvader van Lang) in Studio Voetbal de vraag hoe het met de oud-PSV’er ging. “Mwah…”, antwoordde hij. “Hij heeft een zwaar tweede trainingskamp achter de rug. Ik sprak hem en hij zei: zó, echt zwaar. Hij kon zijn benen niet eens meer bewegen en had echt veel spierpijn. Hij pakt iedere dag na de training een ijsbadje, dus dat scheelt weer. Napoli was 27 dagen op trainingskamp en Antonio Conte zat er kort op. Ze moesten veel lopen, wat Noa niet gewend was bij PSV. Maar hij heeft het wel naar zijn zin.”

Over Conte zei de oud-voetballer vervolgens: “Het is wel een trainer die nog meer uit zijn spel kan halen en die hem bevalt, denk ik. Daar bedoel ik mee dat als het even wat minder gaat, Conte hem wel achter de broek aan zit en een schop onder zijn kont geeft. Daardoor wordt hij alleen maar beter. Het is een soort vaderfiguur die hem een zetje kan geven, ook richting het Nederlands elftal.”

“Of ik met de trainer spreek?”

Na het Champions League-duel met PSV (6-2 voor de Eindhovenaren) zei de linksvoor vervolgens: “Ik moet het accepteren zoals het is. Of ik met de trainer spreek? Nee, niet zo veel. Ik heb hem één keer gesproken, maar we praten nu over de wedstrijd, die is relevanter.” Conte reageerde: “We moeten praten over het team, niet over één speler. Ik wil niet over één speler praten, omdat het gevaarlijk is als men egoïstisch wordt. Dat is niet goed voor ons seizoen. Hij moet hard blijven werken. Als ik besluit om hem op te stellen, dan doe ik dat, anders blijft hij op de bank.”

Goede oplossing?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:28
0+
Op welke zender kijk je Ajax-NEC?
11:12
0+
‘Xavi moet hele verdediging Oranje per direct omgooien’
10:55
6+
Vermoedelijke opstelling AZ tegen Feyenoord: Echteld maakt keuze over Smit
10:39
7+
‘Oranje-debuut krijgt staartje voor Mexx Meerdink’
10:22
29+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen AZ: Van Bronckhorst pakt uit
10:06
4+
‘Carvajal tóch niet naar Johan Cruijff ArenA’
09:49
4+
Op welke zender kijk je Feyenoord-AZ?
09:33
487+
‘John de Mol kent geen genade: Johan Derksen per direct van tv’
09:16
14+
Op welke zender kijk je PSV – Heerenveen?
09:00
108+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen Heerenveen: puzzel voor Bosz
23:43
19+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
72+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
336+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
138+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
103+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
99+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
35+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
15+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
26+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
14+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie