“We missen die versie van Noa Lang”

Foto: “We missen die versie van Noa Lang”

PSV neemt het dinsdagavond in de Champions League op tegen SSC Napoli. Dat betekent een weerzien met Noa Lang, die twee jaar lang in Eindhoven heeft gevoetbald. Hoe wordt het onthaal in het Philips Stadion?

‘Hij tilde ons over Feyenoord heen in mei, daar zag je zijn klasse’

“Er is natuurlijk best wel wat gebeurd tussen Noa Lang en het publiek van PSV”, vertelt Eric van den Bogaert, interim-voorzitter van Supportersvereniging PSV, aan het Eindhovens Dagblad. “Daardoor zal hij vanavond niet ineens onthaald worden zoals Luuk de Jong afgelopen weekend. Maar een mooi applaus mag hij toch zeker wel krijgen? Ik denk dat hij echt belangrijk is geweest voor ons. Hij had zijn nukken, maar het is een geweldige speler, als hij op zijn best is. We missen die versie van Noa Lang.”

“Hij tilde ons over Feyenoord heen in mei. Daar zag je zijn klasse. Hij is ook een emotioneel mens en die roepen weleens iets zonder echt na te denken”, vult Frits Bovers van PSV Fans United aan. “Soms kan iets niet goed vallen, bij supporters. Ik vond het zelf een jongen zonder kapsones, op het moment dat ik hem een keer mocht interviewen.”

Trainer Peter Bosz noemde Lang al ‘lief’ qua karakter. “Ja, zeker. Hij was bij ons een jongen die dingen binnen de selectie organiseerde, die jongens opving. Geen speler die je de aanvoerdersband snel geeft, maar wel een leider in de selectie. En gewoon een hele goede speler. Zo goed dat je een oogje dichtknijpt als het gaat om zijn verdedigende taken.”

Lang krijgt vanavond een…

  • applaus
  • fluitconcert
  • Beiden niet echt
  • applaus
  • fluitconcert
  • Beiden niet echt

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie