‘Verbijsterend schandaal bij Vandaag Inside’

Foto: ‘Verbijsterend schandaal bij Vandaag Inside’

Maandagavond waren de heren van Vandaag Inside eindelijk weer op de televisie te zien. Na een winterbreak trapten Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen het nieuwe seizoen af. Het programma werd de afgelopen weken vervangen door De Oranjewinter van Hélène Hendriks. Juist die maakte zondag de tongen flink los met haar kleding tijdens de uitzending rondom de Afrika Cup-finale tussen Senegal en Marokko. Opvallend genoeg repten de heren er geen enkel woord over en dat viel niet in goede aarde bij de kijker.

Totale verbijstering om Hélène Hendriks rondom uitzending finale Afrika Cup

Hendriks was de afgelopen weken al continue onderwerp van gesprek. En dat had alles te maken met de afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter. Die zou niet meer gepruimd worden door de redactie na een harde woordenwisseling en wordt daardoor mogelijk ook geweigerd bij De Oranjezomer. Volgens Hendriks is alle heisa een beetje overdreven geweest.

Volgens de presentatrice wilde men gewoon Rutger Castricum weer eens twee weken de kans geven, al plaatste ze tegenover Shownieuws wel een opvallende nuance. “Jack heeft ook al aangegeven: natuurlijk is er weleens ruzie of onenigheid. Dan spreek je dat als volwassen mensen uit en ga je weer verder. Dat is heel normaal en ook geen reden om hem hier niet neer te zetten. Absoluut niet. Misschien is de reden geweest om even de angel eruit te halen. Dan gaan we daarna gewoon weer verder, niets meer of minder. Iedereen maakt er een enorm verhaal van, maar dat is het eigenlijk helemaal niet.”

Profilerende Hendriks

Hendriks wist echter zondag wederom de schijnwerpers op zich te krijgen met de uitzending rondom de Afrika Cup-finale tussen Senegal en Marokko. De gehele studio was gericht op het aanmoedigen van Marokko, terwijl ook Hendriks die gedachte steunde met haar kledingkeuze. Dat zorgde voor totale verbijstering bij de kijker, die daar massaal over klaagde op X. “Ziggo Sport lijkt wel een Marokkaanse zender geworden. Helene Hendriks danst in een Marokkaans gewaad en met een Marokkaanse vlag. Dit lijkt toch op een overgave aan de Marokkaanse cultuur. Helene Hendriks wil zich profileren. Het maakt haar niet uit hoe”, klonk het onder meer. En: “Helene Hendriks is voor mij helemaal af. En waarom een Marokkaanse Ziggo sport uitzending. Er speelden toch twee ploegen? Dit gaat Ziggo opnieuw klanten kosten. En na de wedstrijd het land weer slopen.”

Heren Vandaag Inside houden zich afzijdig van commentaar

En dus was er de verwachting bij de Vandaag Inside-kijker dat de presentatrice maandagavond nog wel even stevig aangepakt zou worden. Niets bleek echter minder waar, want het trio repte geen enkel woord over hun collega, die ook met enige regelmaat vaste tafelgast is. Op X klonk daarover dan ook veel ongenoegen. “#vandaaginside geen enkel woord over de walgelijke marokkaanse jurk van helen hendriks#AfrikaCup ik had niet anders verwacht van die hypocrieten.” En: “Jullie durven niet eens de feiten te benoemen ..handdoek, fatima Hendriks.” En: “Hopelijk bespreken jullie vollop het Marokkaanse wangedrag evenals het walgelijke gedrag van Helene! Wat een wanvertoning!”

Moet Hendriks op de vingers getikt worden door haar presentatie bij de finale van de Afrika Cup?

  • Ja, echt totale waanzin
  • Nee, ze mag zich best zo profileren
  • Ja, echt totale waanzin
  • Nee, ze mag zich best zo profileren

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:07
252+
‘Xavi sluit deur definitief voor Memphis Depay’
21:51
27+
‘Virgil van Dijk zet handtekening, toekomst bekend’
21:34
88+
Goed nieuws voor AZ, Feyenoord baalt
21:18
4+
Xavi-experiment geslaagd? ‘Positieve twee weken’
21:01
35+
‘FC Barcelona verbaast heel Europa met ‘Nederlandse transfer”
20:45
620+
‘Ten Hag krijgt telefoontje uit Spanje en zet handtekening’
20:28
54+
‘KNVB naar de rechter na onderzoek rond bondscoach’
20:12
184+
‘Virgil van Dijk per direct uit Oranje’
19:55
157+
Nederland kotst van beslissing KNVB over Feyenoord-AZ
19:38
45+
‘Ze laten hem bij Oranje expres aan de bal’
19:22
171+
‘Leegloop bij Ajax door Cruijff: 5 spelers eruit’
19:05
54+
Op welke zender kijk je Jong Oranje – Jong Bosnië?
18:49
24+
‘Flinke smet op afscheidswedstrijd Messi’
18:32
15+
Eén Nederlander maakt nog kans op Golden Boy Award
18:14
22+
Zien: de speech van emotionele Virgil van Dijk na honderdste interland
17:57
29+
‘Onverwachte domper Frenkie de Jong bij Barça’
17:40
25+
Echteld appte Oranje-international: “Heb je kaarten?”
17:23
11+
Reiziger spreekt van ‘rare’ situatie van Jong Oranje
17:05
3+
‘Opeens 100 miljoen euro voor Troy Parrott’
16:46
84+
Xavi weet genoeg: ‘Een totale mislukking’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie