Waarom Oranje-klant City boven Liverpool verkoos

Foto: Waarom Oranje-klant City boven Liverpool verkoos

Jeremie Frimpong tekende deze zomer voor Liverpool, maar had dat al in een veel eerder stadium van zijn carrière kunnen doen. De vleugelverdediger verkoos in de jeugd echter Manchester City boven The Reds.

Jeremie Frimpong had in de jeugd al voor Liverpool kunnen spelen

“Ik deed proeftrainingen bij Liverpool en ze wilden me contracteren, maar ik had toen geen auto om naar de club te reizen. De reis van Manchester naar Liverpool, zonder auto, duurt veel te lang”, aldus Frimpong in een interview met Viaplay.

Frimpong koos voor de jeugdopleiding van Manchester City. “Manchester City was slechts een kwartiertje met de bus, dus dat was veel makkelijker”, zegt de Oranje-international. “Onder andere omstandigheden had ik voor Liverpool gekozen.”

Na een lange periode in de jeugdopleiding van Manchester City stapte Frimpong over naar Celtic. Na twee jaar in Glasgow en vier jaar in Leverkusen maakte hij deze zomer alsnog de overstap naar Liverpool. De opvolger van Trent Alexander-Arnold miste de voorbije duels door een hamstringblessure.

Had hij al eerder voor Liverpool moeten kiezen?

  • Ja, mooier dan City
  • Nee hoor
  • Ja, mooier dan City
  • Nee hoor

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie