Waanzinnige wondergoals in Champions League, blamage PSV

Foto: Waanzinnige wondergoals in Champions League, blamage PSV

Natuurlijk was er vanuit Nederland op de dinsdagavond van de heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League de focus op PSV, maar er was nog veel meer moois te zien. Wat gebeurde er allemaal op de Europese velden op dinsdag 4 maart 2025? Wij hebben het Champions League-overzicht voor je!

SN Champions League-overzicht: dinsdag 4 maart 2025

Club Brugge-Aston Villa: 1-3

Club Brugge stuntte in de tussenronde nog tegen Atalanta, maar Villa bleek een maatje groter dan de Bergamasken, ook voor de Brugse club. Een eigen goal en penalty voor de Britse ploeg brachten in de tweede helft het definitieve verschil.

Scoreverloop: 0-1 (3′) Bailey, 1-1 (12′) De Cuyper, 1-2 (82′, eigen doelpunt) Mechele, 1-3 (88′, penalty) Asensio

Borussia Dortmund-Lille: 1-1

In het Signal Iduna Park was het voor de verandering eens niet Serhou Guirassy die scoorde voor de thuisploeg. De 1-0 ruststand kwam door een waanzinnig doelpunt van Karim Adeyemi. De Franse ploeg kwam met nog ruim twintig minuten op de teller langszij. Hákon Arnar Haraldsson schreef de 1-1 bij. Een spannende return wacht in het noorden van Frankrijk.

Scoreverloop: 1-0 (22′) Adeyemi, 1-1 (68′) Haraldsson

PSV-Arsenal: 1-7

In Eindhoven werd het verschil al in de eerste helft onnoemelijk groot. Nota bene oud-speler van Ajax Jurriën Timber maakte de eerste Londense treffer. Ethan Nwaneri en Mikel Mireno beslisten het tweeluik al binnen een half uur, ondanks dat Noa Lang de Eindhovenaren kort voor rust met een benutte strafschop nog wat hoop gaf.

Kort na de theepauze gaf Walter Benítez de bal kinderlijk weg, Martin Ødegaard sloeg toe. Even later maakte Leandro Trossard de vijfde voor The Gunners. De Noor mocht vervolgens ook een tweede keer scoren. Kort voor tijd tekende Riccardo Calafiori voor de 1-7.

Scoreverloop: 0-1 (18′) Timber, 0-2 (21′) Nwaneri, 0-3 (31′) Merino, 1-3 (43, penalty) Lang, 1-4 (47′) Ødegaard, 1-5 (48′) Trossard, 1-6 (73′) Ødegaard, 1-7 (85′) Calafiori

Real Madrid-Atlético Madrid: 2-1

De Derbi Madrileño was zonder twijfel het mooiste affiche van deze dinsdag. Rodrygo bracht De Koninklijke in het Estadio Santiago Bernabéu al snel aan de leiding. Na een half uur kwamen Los Colchoneros echter langszij, na een waanzinnige goal van Julián Álvarez.

Kort na rust was Brahim Díaz trefzeker voor de thuisploeg. Verder werd er niet meer gescoord, ondanks veel aandringen van Real. In het Estadio Wanda Metropolitano wacht ongetwijfeld een heet avondje tijdens de return.

Scoreverloop: 1-0 (4′) Rodrygo, 1-1 (32′) Álvarez, 2-1 (55′) Díaz

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Welke Madrileense ploeg gaat door naar de kwartfinales?

  • Real Madrid
  • Atlético Madrid
  • Real Madrid
  • Atlético Madrid

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie