Vuurwerkincident Ajax krijgt pijnlijk staartje

Foto: Vuurwerkincident Ajax krijgt pijnlijk staartje

Vorige week werd de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen al na vijf speelminuten gestaakt, omdat er voor een tweede keer vuurwerk op het veld kwam. De club besloot daarop zelf dat de F-Side leeg moet blijven tijdens de komende thuiswedstrijd, tegen rivaal Feyenoord.

Zeker tien Ajax-fans geïdentificeerd, club gaat aangifte doen

Er zijn nu al tien tot vijftien hooligans van Ajax geïdentificeerd voor het vuurwerkincident. De club meldt verder tegenover het ANP dat het heeft besloten om aangifte tegen hen te gaan doen.

Dit gaat ‘uiterst volgende week’ gebeuren en de aanklachten zijn voor huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting. Tijdens de hervatting van de wedstrijd, op dinsdagmiddag, werd buiten het stadion opnieuw vuurwerk afgestoken. Ajax heeft toen de kentekens van de afstekers genoteerd, deze gaan richting de politie.

Er loopt nog nader onderzoek, maar de nodige ‘fans’ kunnen dus een bezoekje van de politie verwachten de komende tijd. Ajax won de wedstrijd overigens met 2-0 van Groningen.

Denk jij dat dit dit seizoen nóg een keer gaat gebeuren bij Ajax?

  • Denk ik wel
  • Denk ik niet
  • Denk ik wel
  • Denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie