”Vuile rat’ nooit meer welkom bij Vandaag Inside’

Foto: ”Vuile rat’ nooit meer welkom bij Vandaag Inside’

Vandaag Inside staat bekend als een programma dat heel hard is voor iedereen in de entertainment-industrie. Dat blijkt maar weer uit een pijnlijk interview met Paul Römer.

‘Band tussen Vandaag Inside en Paul Römer onherstelbaar beschadigd’

Tijdens de beroemde kaarsrel rond Johan Derksen, kreeg Vandaag Inside tegengas van een bijzondere naam. Niemand minder dan Talpa-bobo Paul Römer viel het programma publiekelijk af op de radio. Tijdens zijn tijd bij Talpa maakte de zoon van Baantjer-acteur Piet Römer er nooit een geheim van niks te hebben met de mannen van VI.

Derksen nam hem destijds al een keer op de korrel. “Het wemelt in de tv-wereld van de baasjes die vinden dat ze heel veel verstand van tv hebben. Nu heeft Baantjer junior weer gezegd dat het voor VI goed zou zijn als we Hélène Hendriks kopiëren door wat vrolijker en positiever te zijn. Dan moeten ze drie andere mensen neerzetten”, was de conclusie van De Snor.

Het zorgde ervoor dat de band, die toch al weinig bestaande was, tussen Römer en Vandaag Inside onherstelbaar werd beschadigd. Römer houdt nog steeds voet bij stuk. “Als iemand op televisie vertelt dat hij iemand heeft verkracht, is dat een strafbaar feit. Dat kun je nou eenmaal niet laten passeren. Dat ze mij Baantjer junior noemen? Het boeit mij niet. Ik heb ze slechts één keer gesproken en ik was de boeman. Nou, prima zo!”

‘Baantjer junior heeft niet toevallig een Duitse achternaam’

In de Nieuwe Revu liet Jan Roos zich helemaal gaan over Römer. “Iedereen die ons land binnen wil vallen is blij met een type zoals hij. Paul werkt graag voor de vijand. Hij is iemand die het mooiste uniform en de grootste zak geld kiest, bij wie dat dan ook moge zijn.”

“Paul Römer is niets meer dan een vuile rat. Elke dictator krijgt een harde plasser van een medewerker zoals hij. Hij is de Goebbels van de Lage Landen. Met liefde zou Paul de woordvoerder van Anton Mussert zijn geweest. Hoe fout is Römer? Het is vast niet toevallig dat hij een Duitse achternaam heeft.”

Kijk jij nog steeds graag naar Vandaag Inside?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie