Vriend doet boekje open over Johan Derksen

Foto: Vriend doet boekje open over Johan Derksen

Is Johan Derksen altijd nors? Of alleen als hij te zien is in Vandaag Inside? Is hij in het echt misschien heel anders? Het lijkt er wel op.

‘Johan Derksen heeft een klein hartje en is een hele lieve man’

Derksen komt misschien een beetje onaardig over, volkszanger John de Bever vindt hem een echte vriend. In gesprek met Shownieuws zegt hij: “Wij lijken wel veel op elkaar qua denkwijze. Wij denken over het leven bijna hetzelfde, niet altijd, hij heeft niet altijd gelijk. Maar hij durft ook zijn mening te geven en daar hou ik wel van, ik ben ook wel zo’n type.”

De Bever heeft dan ook een boodschap voor de mensen die De Snor niet mogen: “Hij heeft een heel klein hartje, het is een hele lieve man als je hem kent!”

Eerder zorgde Derksen voor totale verbijstering bij BOOS-presentator Tim Hofman, die hem tegenkwam bij de VI-studio: “Hij kwam naar mij toe: Johan Derksen, we hebben elkaar nog niet eerder gesproken. Hij was súpervriendelijk. Ik maakte een gebbetje van die Israël-cijfers, die zou ik factchecken. Ik zei dat die vrij accuraat waren. Op het eind zei ik tegen hem: het viel toch wel mee? Toen zei hij iets van: ok heb hier niets op tegen verder, hoor. Dus na al die weken waarin hij mij uitschold, ons programma diskwalificeerde en onze betrouwbaarheid in twijfel trok, kwam hij naar mij toe en was hij een ontzettend vriendelijke, bijna aandoenlijk vriendelijke man. Van het hele talkshowtafel-blazen was niets over, dat zette hij helemaal niet in. Hij had me ook voorbij kunnen lopen of me weg kunnen laten sturen door de beveiliging, maar dat was het allemaal niet. Echt alsof ik even in een andere dimensie trad waarin Vandaag Inside-mensen een selfie wilden maken en Johan Derksen heel gezellig kan doen.”

Opmerkelijk?

  • Vind ik wel
  • Vind ik helemaal niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik helemaal niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:12
1+
‘Genee en Van der Gijp steenrijk na vertrek bij Vandaag Inside’
10:50
1+
‘Engeland gaat helemaal los over wankel ‘Ajax-tweetal”
10:30
1382+
‘Xavi stunt met besluit over Wout Weghorst in Oranje’
10:15
0+
Op welke zender kijk je Elche – Real Madrid live?
09:59
44+
‘Jorthy Mokio verlaat Ajax’
09:37
20+
Feyenoord en Sem Steijn gefileerd: “Topclub-onwaardig, ik had echt…”
09:18
55+
‘Míchel zet Ajax-aanvaller per direct uit elftal’
08:57
2+
Op welke zender kijk je Barcelona – Racing Santander?
08:42
89+
‘Xavi verrast met beslissing over Ruben van Bommel in Oranje’
08:20
72+
‘Jordi Cruijff zet Ajax-kleedkamer onder grote druk’
08:00
34+
Op welke zender kijk je Ajax – Willem II live?
07:30
807+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Willem II: Míchel grijpt toch in
23:36
50+
FC Groningen waarschuwt: “Nog meer waard”
23:17
223+
Topspits in De Kuip? “Intern bij Feyenoord…”
23:00
162+
Staartje na PEC – Feyenoord? “Kan gewoon niet meer”
22:47
83+
Veldman baalt van eigen fans: “Ik vind het belachelijk”
22:36
61+
Gullit geeft Van Bommel tip: “Wat ik zie…”
22:25
285+
‘Wéér trainerswissel bij Ajax’
22:03
75+
Brands worstelt met PSV-dossier: “Buikpijn”
21:49
356+
‘Danny Buijs zorgt voor Feyenoord-terugkeer’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie