Voorspelling Real Betis – Chelsea: Doelpuntrijke Europese finale

Foto: Voorspelling Real Betis – Chelsea: Doelpuntrijke Europese finale

Woensdag 28 mei staat de vierde finale van de Conference League op het programma. In het Stadion Wrocław in Polen neemt Real Betis het op tegen Chelsea. Voor de UEFA is dit ongetwijfeld een droomfinale, met een Spaanse (sub)topper tegenover een Engelse grootmacht. De druk ligt bij de Londense ploeg, waar Real Betis een prijs kan winnen en Chelsea als favoriet eigenlijk alleen maar kan verliezen. Hieronder vind je een voorspelling voor de wedstrijd Real Betis – Chelsea.

Tarczynski Arena Wroclaw

Conference League Final Stage

28 mei 2025

21:00

Kansen zijn onderhevig aan verandering. Laatst bijgewerkt 28 mei 2025 20:59.

Chelsea favoriet in Conference League

Manuel Pellegrini heeft het opnieuw voor elkaar gekregen. De Chileense oefenmeester is inmiddels de zeventig gepasseerd, maar toont bij Real Betis nog altijd zijn klasse als manager. Met Villarreal en Málaga bracht hij eerder al (kleinere) Spaanse clubs ver in de Champions League. Nu krijgt hij met Betis de kans om eindelijk een Europese prijs te winnen. Zelfs in zijn periodes bij Real Madrid en Manchester City slaagde hij daar niet in. Met een zesde plaats in La Liga is Europees voetbal volgend seizoen al verzekerd. Alle focus ligt nu op de Conference League. De vorm is echter niet optimaal: vier van de laatste vijf wedstrijden eindigden in een gelijkspel.

Vanaf het moment dat duidelijk werd dat Chelsea dit seizoen in de Conference League zou uitkomen, was het meteen helder wie de topfavoriet was. Geen enkele club in dit toernooi komt qua transferuitgaven in de buurt van Chelsea. Enzo Maresca is het dan ook aan zijn status verplicht om deze prijs binnen te halen. Chelsea kan daarmee de eerste club worden die álle (moderne) Europese clubtoernooien heeft gewonnen, nadat eerder al de Champions League en Europa League werden veroverd. Afgelopen zondag wist Chelsea te winnen, waardoor de club met een vierde plek in de Premier League voor komend seizoen zeker is van de Champions League. Voor een Europees ticket hoeft Maresca het dus niet meer te doen woensdag.

🇪🇸 Real Betis vs 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Chelsea: Twee aanvallende ploegen

Real Betis wil altijd aanvallend voetballen. Zelfs tegen teams met op papier sterkere spelers, wijkt Pellegrini niet af van zijn filosofie. Hij blijft opbouwen vanuit de achterhoede en probeert zo ook technisch sterkere tegenstanders kapot te spelen. Dit leidt doorgaans tot open wedstrijden tegen topclubs, waarbij Betis bijna altijd kansen weet te creëren. Chelsea zal naar verwachting het initiatief nemen, maar doelpunten aan beide kanten zijn zeker mogelijk.

Beide teams scoren: Ja

Speler om op te letten en wedden: Antony

Toen Real Betis in de winter Antony aantrok, werd daar met verbazing op gereageerd. De Braziliaan had bij Manchester United nauwelijks iets laten zien, maar in zijn nieuwe omgeving lijkt hij volledig opgebloeid. De Antony die bij Ajax geregeld uitblonk, is in Sevilla weer terug. Met 9 doelpunten en 5 assists sinds zijn komst doet hij het uitstekend.

Antony scoort

Onderlinge ontmoetingen

Real Betis en Chelsea troffen elkaar slechts één keer eerder. In 2005 stonden de ploegen tegenover elkaar in de groepsfase van de Champions League. Chelsea won destijds met 4-0 in Londen, terwijl Betis met 1-0 zegevierde in Sevilla.

Laatste  H2H

Voorspelling Real Betis – Chelsea

Met Real Betis staat voor het eerst een Spaanse club in de finale van de Conference League. Het elftal van Pellegrini is zeker niet kansloos, al is Chelsea de uitgesproken favoriet. Betis mag echter niet worden onderschat. Hoewel finales zelden open wedstrijden zijn, lijkt dit een uitzondering te kunnen worden. Een doelpuntrijk duel ligt in de lijn der verwachting. Meer dan 2,5 doelpunten levert bij Unibet momenteel een odd van 2.04 op.

Unibet
2.04
Meer dan 2,5 doelpunten

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:12
2+
‘Grote problemen voor Yamal door ‘dwerg-rel”
16:51
23+
Nieuwe club Carlos Forbs lijkt bekend; akkoord in de maak
16:36
67+
‘Slot zet Anfield in de fik en betaalt 275 miljoen’
16:26
11+
‘Conceição heeft nieuws voor Farioli’
16:11
38+
‘Hoofd Bakayoko volledig op hol gebracht’
15:53
97+
‘Bij deze club speelt Michiel Kramer volgend seizoen’
15:39
42+
Rosa over hereniging met Moro: ‘Altijd twee spelers die hem moesten verdedigen’
15:25
457+
‘Anwar El Ghazi terug naar Eredivisie’
15:16
52+
SN Transferoverzicht: Spaanse furie voor Ajax, PSV pakt door
15:12
0+
Voorspelling Zweden – Engeland: Wiegman pakt de overwinning
15:02
139+
Albert Verlinde vertrekt per direct bij Vandaag Inside
14:51
18+
Kovar kiest bij PSV voor rugnummer 32 en onthult bijzondere reden
14:36
200+
‘Ongekend: PSG biedt kwart miljard euro op middenvelder’
14:21
276+
‘PSV wil Liverpool-aanvaller van bijna 30 miljoen’
14:06
85+
‘Pijnlijke constatering voor Feyenoord’
13:50
79+
VIDEO: ‘Schandalige actie Memphis in Brazilië’
13:40
189+
‘Jackpot Cody Gakpo na transfer van ruim 100 miljoen’
13:35
401+
Derksen doet schokkende Oranje Leeuwinnen-onthulling: ‘Uit betrouwbare bron..’
13:20
64+
‘AS Monaco wil transfertik uitdelen aan PSV’
13:04
106+
‘Feyenoord gaat voor halve Nederlander als nieuwe linksachter’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie