Voorspelling PSV – Heracles Almelo: Eindhovense titelstrijd nadert climax

Foto: Voorspelling PSV – Heracles Almelo: Eindhovense titelstrijd nadert climax

Na de cruciale 2-3 overwinning op Feyenoord staat PSV op woensdag 14 mei opnieuw voor een beslissend duel. In het Philips Stadion komt Heracles Almelo op bezoek in speelronde 33 van de Eredivisie. Een zege brengt de Eindhovenaren op één stap van de landstitel. Hieronder lees je de uitgebreide voorbeschouwing.

Philips Stadion

Eredivisie

14 mei 2025

19:00

Kansen zijn onderhevig aan verandering. Laatst bijgewerkt 14 mei 2025 20:00.

PSV ruikt de titel

PSV is bezig aan een indrukwekkende eindsprint. De ploeg van Peter Bosz won vijf van de laatste vijf competitieduels, met als absoluut hoogtepunt de zwaarbevochten uitzege op Feyenoord. In de laatste drie thuisduels scoorde PSV negen keer, waarmee de aanvalslinie op stoom is. Alleen Ajax wist eind maart nog te winnen in Eindhoven. Heracles pakte in de afgelopen weken nog enkele punten, maar had eerder dit seizoen thuis weinig in te brengen tegen PSV: 1-3 verlies.

In de laatste vijf Eredivisiewedstrijden boekte PSV overwinningen: 3-1 bij FC Groningen, 1-3 uit tegen FC Twente, 5-0 thuis tegen Almere City, 4-1 tegen Fortuna Sittard en een 2-3 zege in De Kuip tegen Feyenoord. In die reeks scoorde de ploeg maar liefst 17 keer, een gemiddelde van 3,4 doelpunten per wedstrijd. De combinatie van aanvallende vorm en thuisvoordeel maakt PSV de torenhoog favoriet voor deze wedstrijd.

PSV vs Heracles: Éénrichtingsverkeer verwacht

PSV speelt onder Bosz met veel pressing en aanvallende intenties, vaak in een 4-3-3-systeem dat draait om dominantie en positioneel overwicht. Thuis zet de ploeg vroeg druk en combineert het razendsnel via spelers als Perisić, Saibari en Til. Heracles zal zich vermoedelijk beperken tot verdedigen en loeren op de counter, maar mist de stabiliteit om dat over 90 minuten vol te houden. De kans op een eenzijdig duel is reëel, al zou enige vermoeidheid bij PSV na het topduel in De Kuip voor een korte dip kunnen zorgen. PSV scoort thuis gemiddeld 3,33 doelpunten per wedstrijd en is daarmee de meest productieve ploeg in de Eredivisie. Heracles Almelo krijgt gemiddeld 1,81 tegendoelpunten per wedstrijd, wat de kans op een doelpuntrijke wedstrijd verder vergroot.

Over 3,5 Goals

Speler om op te letten en wedden: Noa Lang

Noa Lang is de creatieve motor in PSV’s aanvalslinie. Met 11 doelpunten en 10 assists in 27 Eredivisiewedstrijden is de vleugelaanvaller zowel productief als beslissend. Zijn recente dubbelslag tegen Feyenoord benadrukt zijn klasse in topwedstrijden. Lang combineert flair met lef: hij creëert kansen, jaagt op ruimtes tussen de linies en beschikt over een gevaarlijk schot. Zijn dribbels en aanvallende bravoure kunnen tegen verdedigend ingestelde teams zoals Heracles het verschil maken. De verwachting is dat hij ook in dit duel weer een bepalende rol zal spelen.

Noa Lang scoort

Onderlinge ontmoetingen

De eerdere ontmoeting dit seizoen eindigde in 1-3 voor PSV in Almelo, een duidelijke zege die het krachtsverschil onderstreepte. Ook in voorgaande jaren had PSV weinig moeite met Heracles, zeker in Eindhoven. Het thuisvoordeel en de huidige vorm maken PSV opnieuw tot de uitgesproken favoriet.

Laatste  H2H

Voorspelling PSV – Heracles Almelo

Gezien het thuisvoordeel, de vorm en het belang van deze wedstrijd, verwachten wij een dominante overwinning voor PSV. Heracles zal vechten voor eer, maar de klasse van de huidige nummer twee zou de doorslag moeten geven. Voor vier goals of meer van PSV krijg je bij Unibet een odd van 1.86.

Unibet
1.86
PSV scoort Over 3.5 goals

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:08
89+
‘Megatransfer: niet naar Ajax, maar naar Feyenoord’
18:53
63+
Op welke zender kijk je Polen – Nederland live?
17:51
43+
Van der Vaart breekt in tranen uit in docu: ‘Kutzooi, jongen’
17:36
385+
‘Woedende Robin van Persie ontploft bij Feyenoord’
17:03
113+
‘Ajax gaat voor trainer die in 2024 nog in finale Champions League stond’
16:48
266+
‘Peter Bosz terug naar Ajax’
16:45
52+
Op welke zender kijk je Jong Oranje – Jong Slovenië live?
16:33
20+
De Ligt hekelt uitspraak Van der Vaart: “Fabeltje”
16:21
100+
Ajax komt opeens met groot nieuws over Fred Grim
16:06
605+
Steven Bergwijn onthult groot privégeheim
15:53
48+
Plots heel ander geluid over ‘WK-plaatsing’ Suriname
15:37
34+
Driessen onthult wie nou die ene analist is die Koeman haat
15:22
11+
“Kom hier niet met het idee van: ik kom even de eerste spot pakken”
15:05
31+
Jurriën Timber lijnrecht tegenover goede vriend
14:49
265+
Derksen walgt van Nederlandse presentator: “Vreselijke man”
14:34
77+
‘Plots knaltransfer voor Mohamed Ihattaren’
14:20
54+
‘Van Persie hard op weg naar Oranje’
14:06
86+
‘Diepe problemen bij Ajax’: “Mensen gaan om Heitinga staan”
13:50
38+
Van der Vaart haalt uit: “Worden allemaal in de maling genomen”
13:48
0+
Voorspelling Zwitserland – Zweden: Xhaka en co houden het hoofd koel
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie