Voorspelling Duitsland – Spanje: Spaanse overwinning

Foto: Voorspelling Duitsland – Spanje: Spaanse overwinning

De Nederlandse ploeg heeft het vliegtuig naar huis al lang en breed genomen en de laatste vier landen mogen uitmaken wie het EK voor vrouwen gaat winnen. In de tweede halve finale neemt de recordwinnaar het op tegen een land dat voor de tweede maal bij de laatste vier zit. Hieronder lees je onze tips om te wedden op de wedstrijd Duitsland – Spanje.

Letzigrund Stadion

Women’s EURO Final Stage

23 juli 2025

21:00

Odds are subject to change. Last updated 23 juli 2025 21:00

Haalt de recordwinnaar de finale?

Duitsland was afgezien van gastland Zwitserland de als eerste bekende deelnemer aan dit EK, door de kwalificatiegroep te winnen. Op dit toernooi begonnen de Duitsers direct goed, met zeges op Polen (2-0) en Denemarken (2-1), voor Zweden met 4-1 te sterk was. Duitsland ging door naar de kwartfinales, waarin werd gespeeld tegen Frankrijk. Na de reguliere speeltijd stond het 1-1, waarna veertien strafschoppen een 5-6 zege voor Duitsland opleverden.

Na het EK voor vrouwen in 1997 is dit de tweede keer dat Spanje bij de laatste vier zit op het Europese toernooi. Die droogte is des te opvallender omdat de laatste vier Ballon d’Ors allemaal naar Spaanse speelsters gingen, twee naar Alexia Putellas en twee naar Aitana Bonmatí. Tijdens de groepsfase ging het allemaal al erg goed voor de Spaanse ploeg; Portugal (5-0), België (6-2) en Italië (1-3) werden verslagen. Hierna delfde gastland Zwitserland het onderspit in de kwartfinale. Spanje won het duel met 2-0.

Duitsland vs Spanje: veel goals

Voorafgaand aan de halve finales zijn er exact honderd doelpunten gemaakt in de achtentwintig wedstrijden, wat een gemiddelde van 3,57 per duel oplevert. Alle groepswedstrijden van Spanje zaten daarboven, met respectievelijk vijf, zeven en vier doelpunten in totaal. Het is vooral dat land zelf dat erg gemakkelijk tot scoren weet te komen. Als dat hier ook lukt, kunnen we weleens een doelpuntenregen te zien krijgen.

Meer dan 3,5 goals

Speler om op te letten en wedden: Esther González

Werpen we een blik op de topscorerslijst van dit EK, dan zien we op een gedeeld tweede plek onder meer Alexia Putellas, middenvelder in de Spaanse ploeg, met drie goals. Maar ze moet nog één speelster voor zich laten gaan, namelijk landgenoot Esther González. Deze spits van het Amerikaanse Gotham FC was tijdens dit toernooi tweemaal trefzeker tegen Portugal, waarna ze ook tegen België en Italië een doelpunt wist mee te pikken.

Esther González scoort

Onderlinge ontmoetingen

De laatste jaren zijn de Duitse vrouwen goed bezig in hun wedstrijden tegen Spanje. In 2018 en 2022 werd gelijkgespeeld en de andere drie van de laatste vijf ontmoetingen eindigden allemaal in een overwinning. De laatste hiervan was in augustus vorig jaar. In de wedstrijd om het brons tijdens de Olympische Spelen zorgde Giulia Gwinn voor het enige doelpunt uit een benutte strafschop.

Laatste  H2H

02. Dec 2025  
Spanje
3
0
Duitsland
28. Nov 2025  
Duitsland
0
0
Spanje
23. Jul 2025  
Duitsland
0
1
Spanje
09. Aug 2024  
Spanje
0
1
Duitsland
12. Jul 2022  
Duitsland
2
0
Spanje

Voorspelling Spanje – Duitsland

Je kunt de Duitse vrouwen nooit afschrijven voor een EK voetbal, dat bewijst de volle prijzenkast van het team wel. Maar het wordt weleens tijd dat de Spaanse supersterren hun status gaan bewijzen door zich in elk geval voor het eerst te plaatsen voor de EK-finale. Wij denken dat ze dat ook gaat lukken. Wedden op ‘Spanje wint’ geeft je een quote van 1.53 bij Unibet.

Unibet
1.53
Spanje wint

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

01:00
0+
Voorspelling Ghana – Panama: Afrikaanse favoriet onder druk
23:16
90+
Bizarre nieuwe twist in Ceballos-Ajax: ‘Gratis en voor niets’
22:57
25+
Mathieu van der Poel onthult: ‘Of ik Nederland of België support?’
22:37
29+
‘Frankrijk-Senegal eist slachtoffer bij NOS’
22:19
32+
‘Denzel Dumfries op de bank tijdens Nederland-Zweden’
22:00
0+
Voorspelling Engeland – Kroatië: Strijd om de groepswinst in Texas
21:48
58+
Opeens bijzonder nieuws over ‘Kees Smit naar Real Madrid’
21:32
109+
‘Centrale verdediger weg bij Feyenoord’
21:16
80+
”Persona non grata’ verwijderd bij Nederlands elftal’
20:59
134+
‘Grote zorgen om Ronald Koeman na privé-dreun’
20:40
8+
Niet alleen Tunesië: ook Portugal ziet bondscoach vertrekken
20:22
29+
Slechts 4 (!) Nederlanders waren duurder dan Van Hecke
20:15
8+
Oranje-spits naar Koninklijke
20:05
10+
Op welke zender kijk je Argentinië – Algerije live? | WK Gids
19:47
73+
‘Van Hecke steenrijk na monstertransfer’
19:30
13+
Op welke zender kijk je Frankrijk – Senegal live? | WK Gids
19:15
130+
‘Nederland-Japan krijgt staartje voor Frenkie de Jong’
19:00
0+
Voorspelling Portugal – DR Congo: Favoriet opent tegen stugge opponent
18:50
20+
“Daar zal Koeman kritiek op krijgen”
18:33
47+
‘Rigaux gaat voor toptalent uit eigen land’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie