Voorspelling AZ – Fenerbahçe: Tadić doet AZ pijn

Foto: Voorspelling AZ – Fenerbahçe: Tadić doet AZ pijn

Donderdagavond speelt AZ een wedstrijd tegen Fenerbahçe. De Alkmaarse ploeg verkeert momenteel in slechte vorm en bevindt zich in een crisisperiode. Met Fenerbahçe treft AZ een sterke tegenstander, wat de uitdaging voor de ploeg van Maarten Martens alsmaar groter maakt. Gezien de huidige vorm van AZ, lijkt dit een zware opgave te worden.

Fenerbahçe favoriet in Alkmaar

Fenerbahçe wordt door de bookmakers gezien als de favoriet in Alkmaar, wat gezien de omstandigheden niet verrassend is. AZ wist voor het laatst te winnen op 25 september en moet het in deze wedstrijd stellen zonder verschillende vaste krachten. Ibrahim Sadiq, Ruben van Bommel en Wouter Goes zijn er waarschijnlijk niet bij door blessures, terwijl David Møller Wolfe is geschorst. Gezien de vorm waarin AZ momenteel verkeert, belooft dit een zware wedstrijd te worden voor de club. Bij Fenerbahçe gaat het de laatste tijd aanzienlijk beter. Met José Mourinho aan het roer hoeft er geen sprankelend voetbal verwacht te worden, maar zijn aanpak is wel effectief.

🇳🇱 AZ vs 🇹🇷 Fenerbahçe: Doelpunten van beide clubs

AZ wist in de afgelopen twee wedstrijden vier doelpunten te maken. De club creëert dus duidelijk kansen om een wedstrijd te winnen, maar de bal verdwijnt ook te vaak in het eigen doel. Aanvallend presteert AZ op een behoorlijk niveau, maar verdedigend laat de ploeg regelmatig grote ruimtes open. Fenerbahçe zal ongetwijfeld proberen te profiteren van de openingen die AZ achterin laat.

Beide teams scoren

Speler om op te letten en wedden: Dušan Tadić

Op de Turkse velden heeft Tadić inmiddels 5 doelpunten en 4 assists achter zijn naam staan. Als we zijn statistieken van alle clubcompetities optellen, komt Tadić momenteel uit op 6 doelpunten en 7 assists in 17 wedstrijden.

Dušan Tadić scoort of geeft assist

Voorspelling AZ – Fenerbahçe

Bij AZ ontbreken te veel cruciale spelers om het Fenerbahçe negentig minuten lang echt lastig te maken – dat is althans de verwachting. De Turkse topclub lijkt momenteel te sterk voor dit AZ.

Tip: Wil je meer informatie over de ontmoeting tussen AZ en Fenerbahçe? Check dan onze diepgaande voorbeschouwing op dit duel.

Unibet
2.55
Fenerbahçe wint

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:39
0+
Italië kwaad na Feyenoord-Como: ’66 miljoen weggegooid’
13:23
1+
De Vrij wordt gemist in Italië: ‘Hij was de enige’
13:07
10+
Dit is de stand in de Eredivisie na speelronde 8
12:50
591+
‘Promotie Ouazane na ruzie bij Ajax’
12:34
111+
‘Noa Lang doet aankoop en keert terug in Eredivisie’
12:17
5+
Dit zijn alle duels in speelronde 9 van de Eredivisie
12:01
38+
Míchel onthult voor Hajduk-Ajax: ‘Of hij in de basis staat?’
11:44
32+
Schreuder reageert op ‘einde verhaal voor Tadic’
11:28
32+
‘Feyenoord is op dit moment de beste club van Nederland’
11:11
539+
Dit is het programma van Feyenoord tot aan de interlandbreak
10:55
223+
‘Lisandro Martínez keert na ruzie terug bij Ajax’
10:38
273+
Dit is het programma van PSV tot aan de interlandbreak
10:22
300+
‘Rigaux zet Feyenoord in vuur en vlam met deal van 100 miljoen’
10:05
14+
Op welke zender kijk je NEC – Levski Sofia live?
09:49
1443+
‘John de Mol gaat los: twee gasten per direct weg bij Vandaag Inside’
09:33
21+
Op welke zender kijk je AZ – Hapoel Beer Sheva live?
09:17
78+
‘Xavi belt Fàbregas: 3 Feyenoorders per direct in Oranje’
09:02
27+
Op welke zender kijk je FC Twente – FC Thun live?
08:46
71+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Hajduk Split: Míchel in het nauw
08:30
65+
Op welke zender kijk je Hajduk Split – Ajax live?

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie