‘Voormalig PSV-spits veroordeeld voor huiselijk geweld’

Foto: ‘Voormalig PSV-spits veroordeeld voor huiselijk geweld’

Tim Matavž is volgens het Sloveense RTV SLO in de rechtbank veroordeeld voor huiselijk geweld. Bovendien zou de oud-spits van PSV drie minderjarige kinderen hebben verwaarloosd. Voor deze zaken staat in Slovenië een maximale straf van vijf jaar gevangenisstraf.

Ex-PSV’er Tim Matavž veroordeeld voor huiselijk geweld

Hoewel er in de Sloveense wet een maximale straf van vijf jaar gevangenisstraf staat, zal Matavž niet in hechtenis worden genomen. ‘Op basis van zijn schuldbekentenis en de overeenkomst die hij met het Openbaar Ministerie sloot, kreeg hij slechts een boete van 2.790 euro van de rechtbank in Nova Gorica’, schrijft RTV SLO. De voormalig Sloveens international heeft toegegeven dat hij zijn vrouw – en haar familie – op een gemene, vernederende en pijnlijke manier had behandeld. Buiten dat heeft Matavž haar en de familie gestalkt en bedreigd.

‘Naast het fysieke geweld zou Matavž ook de sociale contacten van zijn vrouw met familie en vrienden hebben beperkt, haar in het bijzijn van de kinderen hebben uitgescholden en zogenaamd economisch geweld hebben gebruikt door haar bankpas te blokkeren. Hij bedreigde haar zelfs met de dood’, aldus het Sloveense medium. Toch lijkt de situatie inmiddels verbeterd, schetst RTV SLO. Matavž zou alweer een jaar samenwonen met de vrouw. Dat zou een van de redenen zijn geweest voor zijn lage straf.

De spits kwam vanuit zijn thuisland in 2007 naar FC Groningen. Na een verhuurperiode aan FC Emmen brak Matavž door bij De Trots van het Noorden. In de zomer van 2011 nam PSV de aanvaller voor zo’n zeven miljoen euro over. De Sloveen speelde in totaal 102 wedstrijden voor de Eindhovenaren.

Juiste straf voor hem?

  • Ja, prima zo
  • Nee, bizar…
  • Ja, prima zo
  • Nee, bizar…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:00
29+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Excelsior Maassluis: Grim verrast met debutant
12:40
7+
Derksen keert zich plots tégen ‘zijn lievelingetje’ Lale Gül
12:20
26+
‘Brian Priske lacht zich rot om Feyenoord’
12:00
19+
‘Derksen en Gijp leggen bom onder Vandaag Inside’
11:50
28+
‘Van Persie-valkuil blootgelegd’
11:30
56+
‘Ajax-toneelspeler’ werkt ergernis: “Wat een acteur!”
11:10
70+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen GVVV: Bosz gooit alles om
10:50
133+
‘Groot Ajax-nieuws voor Stije Resink’
10:30
77+
‘Ajax-onwaardig’ voetbal gekraakt: “Hoezo met lef?”
10:10
83+
‘Alarmerend Feyenoord-signaal voor Van Persie’
09:50
52+
‘Massaontslag bij KNVB’
09:30
107+
‘Nietszeggende Studio Voetbal-gast nóóit meer op tv’
09:10
368+
‘Keiharde ingreep in Feyenoord-staf’
08:53
74+
‘Hij laat Feyenoord in de steek’
08:35
22+
Op welke zender kijk je PSV – GVVV in de KNVB Beker?
08:17
335+
Van Hanegem velt keihard oordeel na Ajax-Feyenoord
07:59
1+
Op welke zender kijk je Manchester United – Bournemouth live?
07:41
103+
Welke Nederlandse voetballer verdient meer dan Max Verstappen?
07:23
168+
Engeland gaat helemaal los over Brian Brobbey
07:05
186+
Valentijn Driessen keert zich opeens toch tegen Fred Grim
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie