‘Voormalig Ajax-keeper gaat Champions League in’

Foto: ‘Voormalig Ajax-keeper gaat Champions League in’

Kjell Scherpen gold lang als een van de grootste keeperstalenten van Nederland. De boomlange doelman brak bij Ajax echter niet door en ging op avontuur door Europa. Daar komt nu een nieuwe bestemming bij, meldt journalist Sacha Tavolieri. De Drentse doelman gaat zijn carrière vervolgen bij Union Saint-Gilloise.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Nieuw avontuur voor Kjell Scherpen

Eerder deze week meldde het Algemeen Dagblad al dat Scherpen op een transfer naar Union Saint-Gilloise mocht rekenen, de kampioen van België. “Scherpen is met zijn sterke optredens voor Sturm Graz opgevallen”, noteert de krant. De Belgische club haalt Scherpen binnen als directe vervanger van Anthony Moris, die naar Saoedi-Arabië verkaste. In Brussel ligt er een driejarig contract klaar voor de voormalig doelman van FC Emmen en Ajax.

De afronding van de transfer liet even op zich wachten. Dat had te maken met Bart Verbruggen. Scherpen stond ook onder contract bij de Premier League-club, en bij een eventueel vertrek van Verbruggen zou er ruimte voor de Drentse doelman komen. Toch lijkt het erop dat de Oranje-keeper in Engeland blijft, meldt Voetbal International. “Er ligt een deal tussen Union Sint-Gillis en Brighton op tafel en ook Scherpen zelf heeft een persoonlijk akkoord bereikt”, aldus VI.

Met Union gaat Scherpen komend seizoen in de Champions League spelen. Met Sturm Graz kwam hij afgelopen seizoen tot zes duels in het miljoenenbal. Daar komen er nu — mits de goalie fit blijft — minstens acht wedstrijden bij.

Wie is beter?

  • Scherpen
  • Verbruggen
  • Scherpen
  • Verbruggen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie