Het is NAC Breda andermaal niet gelukt om promotie naar de Eredivisie af te dwingen. Na de 2-0 nederlaag bij FC Emmen in de play-offs om promotie/degradatie sprak trainer Peter Hyballa klare taal.
NAC wéér niet gepromoveerd
Hyballa verscheen in Emmen voor de camera van ESPN. Hoe hij deze dreun gaat verwerken? “Zondag rijden we naar Zundert, naar ons trainingscomplex. Dan zeg ik tot ziens tegen alle spelers, ook die er vandaag niet bij waren. Maandag zullen we met de staf en de directie gaan evalueren, even alle spelers langsgaan. En dan dinsdag weet ik nog niet waar ik ergens op de wereld zit. Maar dan kan voetbal me even aan de kont likken.”
Na de thuisnederlaag (1-2) verloor NAC ook de returnwedstrijd. Hyballa baalde vanzelfsprekend, maar de Duitser was tegelijkertijd ook realistisch. “Een felicitatie aan FC Emmen, ze hebben het over twee wedstrijden verdiend”, zo gaf hij ronduit toe.
Hyballa verwacht deze zomer aan te blijven bij NAC. “Er zullen spelers gaan en spelers komen. Ik ben alleen naar de club gekomen, ik doe in mijn leven veel dingen alleen. De staf en de supporters hebben me echt geholpen. Dit is een bijzondere club. Daarom proberen we volgend seizoen weer aan te vallen.”
Wint FC Utrecht bij Sparta?
*Odds zijn onderhevig aan verandering.
Gaat Hyballa NAC volgend seizoen naar de Eredivisie leiden?
- Ja
- Nee