‘Vlak voor Malta opeens groot Oranje-probleem Koeman’

Foto: ‘Vlak voor Malta opeens groot Oranje-probleem Koeman’

Waar het Nederlands elftal in alle linies het uitstekend voor elkaar lijkt te hebben, blijft één positie nog altijd een punt van discussie. Wie moet de eerste spits van Oranje worden? Joshua Zirkzee is alweer een tijdje afgeserveerd en als we de geruchten mogen geloven ziet het er niet goed uit voor hem.

Krijgt Oranje spitsenprobleem maar niet opgelost? ‘Miraculeuze transfer dreigt voor Joshua Zirkzee’

Vanuit Italië klinken namelijk steeds meer berichten dat Joshua Zirkzee niet hoeft te rekenen op de steun van manager Rubén Amorim bij Manchester United. Sterker nog: de vorige zomer van Bologna overgekomen aanvaller mag alweer weg. The Red Devils zouden hem zelfs graag inzetten in een ruildeal.

La Gazzetta Dello Sport meldt dat Manchester United in gesprek is met Napoli over een ruildeal. Deze zou de peperdure Victor Osimhen naar Old Trafford moeten brengen. Als tegenprestatie wil de verliezer van de Europa League-finale niet alleen geld geven. Zirkzee zou een add-on moeten zijn.

Samen met Rasmus Højlund was Zirkzee verantwoordelijk voor de spitspositie afgelopen seizoen. United kon niet heel veel genieten van het tweetal. Uiteindelijk scoorden ze samen slechts zeven keer in de Premier League. Slechte prestaties van de Nederlander leidden er uiteindelijk ook toe dat bondscoach Ronald Koeman hem niet meer opriep voor Oranje.

Na Cunha opnieuw dure United-spits aan zet, wint Zirkzee strijd met Lukaku?

Had Zirkzee eerder al een klap gekregen nadat Matheus Cunha voor bijna 75 miljoen euro de overstap maakte van Wolverhampton Wanderers, nu lijkt hij zelf zijn koffers te mogen pakken. Osimhen was op zijn beurt in Napels niet gewenst na het topseizoen van Romelu Lukaku.

Lukaku ziet sowieso Kevin De Bruyne komen, die volgens de verhalen deze week zijn medische keuring ondergaat in het Stadio Diego Armando Maradona. Mocht Zirkzee ook naar Napels verkassen, zal er een BeNe-duel om de spitspositie volgen. Gaat Oranje er de vruchten van plukken als Zirkzee weer terugkeert in de Serie A?

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op Facebook, Twitter, Instagram, TikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Zou een transfer van Zirkzee naar Napoli goed zijn voor Oranje?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:32
733+
‘Feyenoord-verrader naar PSV’
14:27
0+
Voorspelling Real Madrid – Al-Hilal: Debuut lonkt voor Huijsen
14:19
9+
Taylor wijst het grote probleem bij Jong Oranje aan
14:04
6+
René van der Gijp slachtoffer van diefstal tijdens vakantie
13:49
13+
Officieel: Jens Toornstra tekent bij Eredivisionist
13:46
97+
‘Ontslag op staande voet door Mexx Meerdink’
13:33
74+
PSV’er stapt over naar Ajax: “Mijn droomclub”
13:33
21+
Boekje open over bruiloft Sylvie Meis en Rafael van der Vaart
13:22
27+
‘Barça-speler neemt beslissing over interesse Ajax en PSV’
13:07
101+
Geduld PSV wordt beloond: volgende transfer dichtbij
12:46
52+
‘Feyenoord wil opnieuw hard toeslaan bij Ajax’
12:39
53+
Buitenland: ‘Ruben van Bommel maakt stunttransfer’
12:35
103+
‘Opeens transfer voor Kian Fitz-Jim’
12:22
83+
Familieruzie Hakim Ziyech escaleert: broer haalt naar hem uit
12:05
34+
Driessen gaat los na ‘huilverhaal’: “Zelf voor gekozen”
11:51
383+
‘Mika Godts plotseling weg bij Ajax’
11:50
175+
Derksen doet pikante onthulling over ‘dronken’ Johnny de Mol
11:36
115+
Hans Kraaij reageert: van welke Eredivisie-club is hij fan?
11:21
1029+
‘Guus Hiddink stapt uit pensioen en gaat weer coachen’
11:08
65+
‘Joey Veerman de rest van zijn carrière bij PSV’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie