Vitesse stuurt clubman Van den Brom weg

Foto: Vitesse stuurt clubman Van den Brom weg

Vitesse neemt afscheid van John van den Brom. De Arnhemmers willen het komende seizoen met een nieuwe trainer in. Dat laat de 58-jarige oefenmeester weten aan ESPN.

Vitesse neemt afscheid van Van den Brom

De clubman stapte vorig jaar in mei in als hoofdtrainer toen de club nog midden in crisis zat, inclusief overnameperikelen. De oefenmeester tekende voor een jaar, maar zijn contract wordt dus nu niet verlengd.

Vitesse is bezig aan een dramatisch seizoen, wat gekenmerkt wordt door tal van puntenstraffen. De club staat stijf onderaan in de Keuken Kampioen Divisie, mede door de 39 punten die in het mindering heeft gekregen. Van den Brom staat vrijdag voor het laatst voor de groep als Vitesse in het eigen Gelredome speelt tegen FC Den Bosch.

Van den Brom uit zorgen over Vitesse

Geciteerd door Omroep Gelderland maakt Van den Brom zich in ieder geval niet druk om zijn eigen toekomst. “Over mij hoeven ze zich geen zorgen te maken. Ik red mij wel en zit al zo lang in het voetbal. Maar ik maak me wel grote zorgen om de club. Dat wordt nu weer bevestigd. Er is geen communicatie. Niemand weet waar hij of zij aan toe is. Dat is niet leuk. En dat is ook niet zoals het moet gaan in een topsportklimaat.”

De oefenmeester is vooral woedend om het gegeven hoe het er momenteel bij Vitesse aan toegaat. “Bij Vitesse is het één grote poppenkast. En toch heb ik geen spijt dat ik ben ingestapt vorig jaar zomer. Dit is mijn club. Ik heb er alle energie en tijd ingestopt, maar niet de waardering gekregen die je zou mogen verwachten. Nergens werd ik bij betrokken. Ik heb al vaker gezegd, dit zou niet mijn manier zijn.” Van den Brom wil in ieder geval goed afsluiten. “Ik zal zeker gaan genieten. Wees daar niet bang voor.”

Goed besluit?

  • Belachelijk besluit van Vitesse
  • Logisch besluit van Vitesse
  • Belachelijk besluit van Vitesse
  • Logisch besluit van Vitesse

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:00
1+
Frankrijk – Senegal in de geest van Papa Bouba Diop | WK Alarm
17:42
8+
‘Nederland-Zweden verpest door ‘incompetente, verklede kabouters”
17:30
2+
Op welke zender kijk je Oostenrijk – Jordanië live | WK Gids
17:16
5+
WK-ster kampt met ademhalingsproblemen
17:00
16+
Goed nieuws voor Oranje: “Zijn nog slechter dan ik dacht”
17:00
0+
Turkije en topfavorieten storten in: het WK-drama is compleet
16:45
5+
Op welke zender kijk je Argentinië – Algerije live? | WK Gids
16:40
29+
FIFA grijpt keihard in na Duitsland-Curaçao
16:29
135+
‘Nieuwe bondscoach Oranje bekend’, feest in Nederland
16:24
24+
‘Verenigde Staten staat in brand door Iraans international’
16:12
45+
Mika Godts laat zich duidelijk uit over toptransfer
16:00
3+
Op welke zender kijk je Irak – Noorwegen live? | WK Gids
15:51
15+
Van ‘white power-gebaar’ beschuldigde VAR komt met tekst en uitleg
15:36
589+
‘Nóóit meer in Oranje na verschrikkelijke invalbeurt’
15:21
8+
Donyell Malen onthult opmerkelijke verslaving
15:15
9+
Op welke zender kijk je Frankrijk – Senegal live? | WK Gids
15:06
98+
‘Megastunt: WK-basisspeler België naar Ajax’
14:50
9+
Belgische media loven Oranje-bankzitter, Driessen is het oneens
14:35
379+
‘Angeliño terug naar Eredivisie-top’
14:20
41+
‘Definitief Ceballos-nieuws vanuit Amsterdam’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie