Vitesse haalt trainer op in Duitsland

Foto: Vitesse haalt trainer op in Duitsland

Rüdiger Rehm is de nieuwe hoofdtrainer van Vitesse. Hij volgt in het Gelredome John van den Brom op bij de club die in financieel zwaar weer verkeerd. Rehm is een oude bekende van Thomas Letsch.

Vitesse stelt Rüdiger Rehm aan als opvolger van John van den Brom

Na het rampjaar vorig seizoen werd Van den Brom ontslagen door de clubleiding, tot ongenoegen van de Arnhemse achterban. Nu lonkt een terug naar ADO Den Haag voor hem, terwijl Rehm Van den Brom bij Vitesse opvolgt. De 46-jarige oefenmeester heeft als trainer een aardig cv opgebouwd. Hij had het eerder voor het zeggen bij Waldhof Mannheim, Ingolstadt, Wehen Wiesbaden, Arminia Bielefeld en Sonnenhof Großaspach.

Bij die laatste club maakte Rehm in 2008 en 2009 zijn eerste stappen als trainer onder de vleugels van voormalig Vitesse-trainer Thomas Letsch. De twee zijn nog altijd goed bevriend. “Thomas kent deze club als geen ander en toen hij hoorde dat Vitesse met mij in gesprek was, had hij niks dan lof over de club. Die woorden gaven voor mij de doorslag in mijn keuze”, zei Rehm op de officiële wedstrijd van de Keuken Kampioen Divisie-club.

Uit Duitse koker

Een andere gegadigde voor de functie was Nicky Hofs, die bij de club de laatste jaren een heel traject volgde om zijn papieren als coach betaald voetbal te halen, maar de voorkeur gaat dus uit naar Rehm. Dat zou op voorspraak van Timo Braasch zijn, één van de vijf eigenaren van Vitesse, en tevens algemeen directeur.

“Zijn ervaring, karakter en sportieve visie sluiten naadloos aan bij het beleid van ons technisch hart en samen met hem zetten we een volgende stap in de wederopbouw van Vitesse”, reageerde Braasch enthousiast op de aanstelling.

De doelstelling voor de Duitse trainer is geen gemakkelijke: Vitesse wil met een jonge selectie de play-offs halen. Het plan is om daarvoor, in navolging van Rehm, ook nog Duitse spelers aan te trekken. Afgelopen seizoen eindigde de club nog als laatste in de Eerste Divisie, mede door een recordaantal straffen. In totaal werden de Arnhemmers 39 punten afgetrokken.

Vaart Vitesse een goede koers?

  • Ja, goede beslissing
  • Nee, totaal niet
  • Ja, goede beslissing
  • Nee, totaal niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:23
5+
‘Overmars gaat voor Ajax-reünie
18:50
41+
Ajax moet inzetten op terugkeer van ‘echte Ajacied’
18:30
11+
Dít moet de opvolger van Van Bommel worden
18:10
119+
‘Kroes gaat voor 70 miljoen-deal!’
17:50
56+
Onthulling Feyenoorder na vertrek: “Onzin!”
17:31
21+
‘Transferdomper in Eindhoven’
17:12
42+
‘Grote problemen voor Yamal door ‘dwerg-rel”
16:51
100+
Nieuwe club Carlos Forbs lijkt bekend; akkoord in de maak
16:36
321+
‘Slot zet Anfield in de fik en betaalt 275 miljoen’
16:26
32+
‘Conceição heeft nieuws voor Farioli’
16:11
77+
‘Hoofd Bakayoko volledig op hol gebracht’
15:53
163+
‘Bij deze club speelt Michiel Kramer volgend seizoen’
15:39
69+
Rosa over hereniging met Moro: ‘Altijd twee spelers die hem moesten verdedigen’
15:25
500+
‘Anwar El Ghazi terug naar Eredivisie’
15:16
54+
SN Transferoverzicht: Spaanse furie voor Ajax, PSV pakt door
15:12
0+
Voorspelling Zweden – Engeland: Wiegman pakt de overwinning
15:02
163+
Albert Verlinde vertrekt per direct bij Vandaag Inside
14:51
23+
Kovar kiest bij PSV voor rugnummer 32 en onthult bijzondere reden
14:36
245+
‘Ongekend: PSG biedt kwart miljard euro op middenvelder’
14:21
296+
‘PSV wil Liverpool-aanvaller van bijna 30 miljoen’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie