Virgil van Dijk doet privé-boekje open: ‘Hij was een rat’

Foto: Virgil van Dijk doet privé-boekje open: ‘Hij was een rat’

Virgil van Dijk is een van de belangrijkste elementen van de Liverpool-ploeg onder Arne Slot. De Oranje-international moet week in, week uit op het hoogste niveau presteren en dan is een privé-verzetje soms zeer welkom. De Nederlandse verdediger vond dat onlangs via zijn dochter Jadi.

Virgil van Dijk openhartig in interview: ‘Het allerbelangrijkste in mijn leven? Mijn vrouw en kinderen’

Dat vertelde Big Virg in een gesprek met The Sunday Times. Op zondag wacht voor Van Dijk een belangrijke wedstrijd. Liverpool neemt het in de finale van de Carabao Cup op tegen Newcastle United. De finale, die traditiegetrouw gespeeld wordt in het iconische Wembley Stadium, start om 17.30 uur.

Zijn voorbereiding op die finale? “Ik ging naar een toneelstuk op school omdat een van mijn dochters (Jadi, red.) erin speelde. Het heette Fantastic Mr. Fox. Ze deed het heel erg goed, dus dat maakte me trots. Ze speelde de moeder van de vossen en deed dat geweldig.”

“Het grappige is dat er ook meer kinderen ‘van ons team’ waren. De zoon van Wataru Endo speelde ook een heel goede rol. Hij moest een rat spelen, maar deed dat erg goed. Het was goed daar elkaar te zien”, vertelde Virgil van Dijk. “Natuurlijk waren er kinderen die keken van: ‘Wat doe jij hier?’ Ik hou er echt van om zulke dingen te doen. Het belangrijkste in mijn leven zijn mijn vrouw en kinderen.”

“Het is belangrijk dat ik er voor ze ben op zulke mooie momenten. Dat maakt het ook makkelijker voor ze om te begrijpen dat mijn focus volledig op het voetbal moet zijn als er weer een opdracht zoals de Carabao Cup-finale wacht.”

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Vind jij Virgil van Dijk een leuke persoonlijkheid hebben?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:46
5+
Mühren bevestigt: “We zijn in gesprek”
23:32
29+
Tip voor Slot: “Ik zou Kevin De Bruyne halen”
23:25
26+
“De meeste Ajax-spelers zijn middelmaat”
23:10
13+
Van der Gijp en Derksen willen ‘dwangbuis’: “Die is gek”
23:00
7+
Veerman geniet, maar baalt ook: “Wel zuur”
22:45
65+
Rafael van der Vaart weet: ‘Ajax-exit’
22:36
33+
“Sommige jongens wilden Goes continu aanvliegen”
22:23
111+
‘Marco van Basten per direct van de buis’
22:16
0+
Voorspelling FC Barcelona – Internazionale: thuisoverwinning
22:16
7+
Voorbeschouwing FC Barcelona – Internazionale: Milanezen uit vorm
22:11
40+
‘Dramatische exit voor Ruud van Nistelrooij’
22:00
15+
‘Ancelotti bereikt akkoord: Real-exit en nieuwe topbaan’
21:52
15+
Henk Veerman bezorgt FC Volendam KKD-titel
21:45
31+
Slot in rijtje met Cruijff, Van Gaal en Michels? “Of beter”
21:34
61+
Van Basten keihard: “Ajax is Ajax niet”
21:25
120+
‘Bizarre Steijn-campagne bij Feyenoord’
21:14
35+
‘Gijp’ schrikt van Ajacied: “Het is niet leuk meer”
21:02
60+
‘Arne Slot hanteert kaasschaaf bij Liverpool’
20:47
38+
Verweij pleit voor opvallende Ajax-wissel: “Op de trainingen…”
20:31
89+
Slot’s voorganger Klopp reageert op titel Liverpool
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie