Vink wijst grote mankement aan: ‘Dat zie ik bij Jong Oranje totáál niet’

Foto: Vink wijst grote mankement aan: ‘Dat zie ik bij Jong Oranje totáál niet’

Jong Oranje is vrij belabberd begonnen aan het jeugd-EK, met slechts één punt na de wedstrijden tegen Finland en Denemarken. Analist Marciano Vink legt zijn vinger op de zere plek.

ESPN-analist probeert positief te blijven richting do or die-duel

Met name de achterhoede wankelt, ziet Vink. “Bij de backs zie je geen drang om écht terug te sprinten. Hato staat centraal, maar speelde het hele jaar linksback. Flamingo gokt, en verliest.” Voorin gaat het afmaken van kansen ook erg moeizaam. “Ohio had drie enorme kansen, maar scoort niet. Je hebt daar gewoon een killer nodig. Hij heeft de power, maar nog niet de scherpte. Eén goal kan het verschil maken, maar dan moet je hem wel maken.”

Op ESPN stipt Vink echter ook genoeg aanknopingspunten aan. “Nou ja, het feit dat Van Bommel weer een beetje in vorm begint te raken. Die speelde tegen Finland echt heel slecht, maar gisteravond was hij goed. Manhoef viel ook echt goed in. Valente begon slecht aan de wedstrijd, maar herpakte zich goed. Het feit dat ze zoveel kansen creëren tegen toch stug verdedigende teams, is wel positief.”

“Om positief te eindigen. Ze hebben het nog behoorlijk in eigen hand. Het zou natuurlijk kunnen dat Denemarken met een B-ploeg speelt en Finland met ruime cijfers wint, maar daar gaan we niet van uit. Dan moet je zelf van Oekraïne winnen om door te gaan. Maar dat is geen makkelijke ploeg, hoor.”

Gaat Jong Oranje de groep overleven?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie