‘Viaplay verdwijnt na oplichting uit Nederland’

Foto: ‘Viaplay verdwijnt na oplichting uit Nederland’

Het gaat in ons land wel heel erg vaak over Viaplay, dat links en rechts bekritiseerd wordt. Dat is zo met betrekking tot Formule 1, maar zeker ook op het gebied van voetbal.

‘Binnenkort einde oefening voor Viaplay’

En het is weer eens raak: op donderdagavond wordt er gevoetbald in de Premier League, Manchester United neemt het op het eigen Old Trafford op tegen West Ham United, maar dat duel is weer eens niet via Viaplay te bekijken.

Het wordt steeds onduidelijker hoe het nou precies zit. We weten dat Viaplay een deal heeft gesloten met Amazon Prime Video, waardoor de wedstrijden die op zaterdag om 13.30 uur gespeeld worden, uitgezonden worden op de streamingdienst van Jeff Bezos. De wedstrijd tussen The Red Devils en The Hammers wordt echter helemaal niet op zaterdag afgewerkt, aankomende zaterdag spelen Aston Villa en Arsenal om 13.30 uur tegen elkaar. Is de deal misschien uitgebreid?

Hoe dan ook: Viaplay wordt alweer keihard aangepakt in ons land. Op social media lezen we onder meer: “Viaplay, wat een kansloos zooitje is dat!” En: “Viaplay heeft een ongekende minachting voor zijn abonnees. Zou er niet om treuren als het straks einde oefening is, ze vragen erom!” Veel abonnees denken erover na om hun lidmaatschap stop te zetten: “Kan dat Viaplay beter stopzetten.”

Oplichting?

Men vindt dat de streamingdienst zijn abonnees oplicht. Die betalen immers voor ‘alle Premier League-wedstrijden’. Eerder klonk het: “Zag het vandaag voor het eerst. Zelfde studio, zelfde presentator, alleen ander bordje op de tafel. Melding gemaakt bij de Autoriteit Consument & Markt. Dit is oplichting. Alle wedstrijden bij Viaplay, wel even 4.99 euro extra dokken.” En: “Gaat toch nergens over. Mensen betalen voor een dienst die ze niet geleverd krijgen. Wie zet een massa claim op tegen deze oplichters?” Nog een reactie: “Ik hou van Engels voetbal en volg Liverpool, maar pieker er niet over ooit nog te betalen voor Viaplay. Oplichters.”

Ook met betrekking tot de races van Max Verstappen ligt Viaplay vaak onder vuur. Sinds kort zendt de dienst reclames uit tijdens de race, waarbij de Grand Prix nog wel te zien is, maar dan kleiner.

Vind jij dit oplichting?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie