‘Vervelende, autistische Miedema wordt gehaat door Oranje-ploeggenoten’

Foto: ‘Vervelende, autistische Miedema wordt gehaat door Oranje-ploeggenoten’

Johan Derksen had het vanavond in Veronica Inside weer op de heupen. De Snor ging namelijk helemaal los over Vivianne Miedema, de topscorer van de Oranje Vrouwen.

Derksen claimt onder meer te weten dat ‘alle andere Oranje-internationals liever Lineth Beerensteyn in de spits hebben. ‘Miedema heeft meer kwaliteiten, maar zij ligt totaal niet goed in de groep. In plaats van met de groep te feesten, gaat zij naar haar ouders. Ze betrekt zichzelf totaal niet in de festiviteiten, en dat vinden de andere vrouwen heel irritant’, suggereert Derksen.

De analist noemt Miedema verder een ‘heel vervelend, autistisch meisje’ en vertelt dat ze ‘iets in haar gezicht heeft wat hem niet aanstaat’. Pittige uitspraken, die op Twitter ook voor de nodige ophef zorgen..

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie