Vermoedelijke opstelling PSV tegen Olympiakos: Bosz neemt keihard besluit

Foto: Vermoedelijke opstelling PSV tegen Olympiakos: Bosz neemt keihard besluit

PSV neemt het dinsdagavond in de Champions League op tegen Olympiakos Piraeus. Na de klinkende 6-2 overwinning op Napoli kan dit duel worden gezien als een sleutelwedstrijd. Wint PSV in Griekenland dan komt het op zeven punten en lonkt overwintering in de miljardenbal. Bij verlies lijkt het heel moeilijk te worden gezien het resterende programma van de Eindhovenaren. Trainer Peter Bosz zal dan ook voort willen borduren op de zegereeks van de laatste weken. Hoe ziet de vermoedelijke opstelling van PSV tegen Olympiakos eruit?

Vermoedelijke opstelling PSV tegen Olympiakos Piraeus: Bosz

PSV kwam vrijdagavond al in actie tegen Fortuna Sittard. Die wedstrijd leverde niet al teveel problemen op voor de Eindhovenaren al zal de tweede helft Bosz niet heel blij gestemd hebben. Dat kwam mede door de vele wissels die de oefenmeester doorvoerde, waardoor PSV niet perse beter ging spelen.

Bosz verklaarde dat ook na afloop bij ESPN. “De wissels hielpen ook niet mee. Daar werden we onrustig van. Waarom? Omdat we Ricardo Pepi op het veld brachten als spits en anders gingen spelen.” De oefenmeester wilde echter ook rekening houden met het Champions League-voetbal. “We spelen nu al een maand met Ismael Saibari en Guus Til. Dan is het logisch dat het moeite kost als je dat wijzigt. Dan zie je het belang van automatismen. Die waren weg in de tweede helft. Ik wilde met oog op dinsdag, als we naar Olympiakos gaan, jongens rust laten nemen. Daarmee werd het onrustig en dat ligt bij mij.”

Grabbelende Kovar

Het lijkt er dan ook sterk op dat Bosz niet gaat wisselen en zijn basiselftal intact gaat houden. Dat houdt in dat Matej Kovar gewoon onder de lat zal beginnen. De doelman maakte wel een beste ketser tegen Fortuna Sittard, maar hoeft voorlopig niet te vrezen voor zijn plek. Aan de linkerkant achterin begin Anass Salah-Eddine. Hij werd nog wel wegens klachten gewisseld werd in de rust tegen Fortuna, maar vermoedelijk zal hij er dinsdag gewoon weer staan.

IJzersterke Saibari

Op het middenveld is er geen enkele discussie over Ismael Saibari en Joey Veerman. Eerstgenoemde is momenteel in blakende vorm, terwijl ook Veerman goed speelt bij de Eindhovenaren. Mauro Júnior speelt weer als controleur, al maakte hij in balbezit vrijdag wel een paar kostbare foutjes. Die slordigheden kan de Braziliaan dinsdag niet permitteren. In de voorste lijn is Guus Til gewoon weer de spits. Bosz vertelde al dat het beter werkt met Saibari en Til, dan met Pepi in de punt van de aanval. Dennis Man maakt daarnaast een goede indruk aan de rechterkant en aan de linkerkant is Ivan Perisic het zekerheidje van de PSV-trainer.

Vermoedelijke opstelling PSV tegen Olympiakos

Kovar; Dest, Schouten, Gasiorowski, Salah-Eddine; Mauro Júnior, Veerman, Saibari; Man, Til, Perisic.

Met wie moet PSV in de spits beginnen?

  • Til
  • Pepi
  • Til
  • Pepi

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie