Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Panathinaikos: Van Persie verklapt weinig

Foto: Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Panathinaikos: Van Persie verklapt weinig

Het Europa League-avontuur van Feyenoord is vooralsnog een verhaal van twee gezichten. Het begon met de afgang tegen SC Braga, maar in het tweede duel met Aston Villa zag het spel van de Rotterdammers er piekfijn uit. Tegen Panathinaikos moeten er voor het eerst deze competitiefase punten gehaald worden. Maar met welke elf namen hoopt Robin van Persie dat te doen?

Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Panathinaikos: Hwang stuurt Valente naar de bank

Het duel met Braga werd afgewerkt met een ‘B-elftal’. Een grote fout van Van Persie, want de Rotterdammers gingen in Portugal onderuit. Ook tegen Aston Villa ging Feyenoord ten onder, maar het voetbal én de basiself zagen er een stuk beter uit. Tegen Panathinaikos zal het strijdplan van de trainer van Feyenoord daarom niet veel anders zijn, zeker nu hij gezien heeft dat de Grieken ook door Go Ahead Eagles te verslaan zijn. De basiself is wel net even anders dan in de wedstrijd tegen The Villans. Hoe die precies vorm krijgt, geeft Van Persie op de persconferentie nog niet helemaal prijs.

Achterin zien we weinig verrassingen. Timon Wellenreuther is de doelman van dienst. Givairo Read raakt steeds fitter en is op de rechtervleugel de eerste keuze van Van Persie. Het centrum bestaat uit waarschijnlijk Anel Ahmedhodzic en Tsuyoshi Watanabe. De Japanneer keerde niet terug van zijn interlands met Japan, maar is voor donderdag fit verklaard. De verwachting is dat de mandekker in de basis start. Gijs Smal gaat zeker spelen, werd duidelijk op de persconferentie. “Ik weet waar ik sta, maar dat mag ik niet zeggen”, voegde de linkspoot toe.

Plek voor Valente?

Na het Eredivisieduel met Heracles Almelo verklapte Van Persie al dat In-beom Hwang zou starten tegen de Grieken. Ook Sem Steijn is een zekerheidje op het wedstrijdformulier. Heeft dat dan nog gevolgen voor Luciano Valente? Quinten Timber is immers op de weg terug van een voetblessure en Van Persie is zeer gesteld op de krachtpatser op het middenveld.

Met Hwang in de meest controlerende rol en Steijn op ’tien’, lijkt Luciano Valente als derde middenvelder te gaan starten tegen de Griekse tegenstander. Timber is nog altijd niet fit genoeg om te spelen. De middenvelder traint wel mee, maar het Europa League-duel komt voor de Oranje-international nog wat te vroeg.

Ueda en zijn Europese rekening

De voorhoede van Feyenoord is weinig verrassend. Anis Hadj Moussa werd halverwege de tweede helft tegen Heracles gewisseld zodat hij wat rust had in aanloop naar het treffen met Panathinaikos. Leo Sauer start op de linkerflank. In de punt is er een basisplaats voor Ayase Ueda, die enorm op schot is.

In Europa wilde het tot nog toe niet lukken voor de Japanner, maar in voorgaande seizoenen wist de spits zijn Europese doelpuntjes mee te pikken. Opent hij tegen de Griekse ploeg eindelijk zijn rekening in deze Europa League-campagne?

Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Panathinaikos

Wellenreuther; Read, Ahmedhodzic, Watanabe, Smal; Hwang, Valente, Steijn; Hadj Moussa, Ueda, Sauer.

Feyenoord pakt drie punten

  • Gaat lukken
  • Nee, wordt niets
  • Gaat lukken
  • Nee, wordt niets

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie