Verbazingwekkende onthulling Valentijn Driessen: ‘Borderline!’

Foto: Verbazingwekkende onthulling Valentijn Driessen: ‘Borderline!’

Valentijn Driessen wist nog maar eens de schijnwerpers op zich te richten. De Chef Voetbal van De Telegraaf was te gast bij De Perstribune van de NPO en deed de tongen opnieuw rollen.

Valentijn Driessen doet in De Perstribune uitspraken over privé-leven

Tijdens de radio-uitzending op Radio NPO 1 deed Driessen iets opvallends uit de doeken over zijn privé-leven. “Ik heb geen vrienden. Verjaardagen hoeven van mij ook niet. Dat is thuis weleens lastig, want niet iedereen denkt er zo over.”

“Bij mij komt er ook niemand over de vloer speciaal, omdat het een vriend van me is. Je hoort weleens: ‘Die kan ik midden in de nacht bellen om een band te verwisselen.’ Ik zou niet weten wie ik moet bellen, behoudens de ANWB.”

Of een leven zonder vrienden bevalt? “Prima. Ik zit er niet zo om verlegen. Vroeger zat ik weleens in vriendengroepjes, maar dat ging nooit heel ver. Volgens mij ben ik heel laagdrempelig en kan ik met iedereen een praatje maken. Ik beschouw echter niet snel iemand als vriend. Eigenlijk beschouw ik nooit iemand als vriend.”

En privé-problemen bespreken? “Nou, ik voel me niet zo snel ongelukkig. Als dat wel zo is, komt dat bij mijn vrouw terecht en mijn vader. Verder gaat het ook niet.”

Reacties online zijn niet mals, maar soms ook met een knipoog

De NPO deelde het fragment uit De Perstribune op social media. Onder meer op Instagram was de kritiek fel. “Wat een armoedig leven”, stelde iemand. “Dit soort mensen worden normaal gesproken bestempeld als borderliners. Alleen als je bij De Telegraaf werkt, valt dat niet op.”

Of met een kwinkslag: “Er is zelfs nog een speciale, romantische dag naar hem vernoemd!” En de plaatselijke wegenwacht wil ook een handje toesteken: “Je kunt ons altijd bellen om die banden te wisselen.”

Vind jij Driessen leuk als persoonlijkheid op tv?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:51
120+
Boulahrouz wijst ‘grootste talent van Nederland’ aan: “Geweldig”
16:35
4+
Opvallende uitblinker bij Oranje: “Zegt genoeg..”
16:15
14+
Arne Slot denkt serieus aan Eredivisie-megatransfer
16:06
5+
Steijn: “Ik leer heel veel van hem elke dag”
15:55
0+
Voorspelling Duitsland – Slowakije: Woltemade redt Duitsland
15:37
342+
‘Ajax gaat voor trainer die in 2024 nog in finale Champions League stond’
15:36
19+
Derksen en Gijp vellen oordeel over optreden Van der Vaart aan VI-tafel
15:22
0+
Nieuws over gezondheid Royston Drenthe na herseninfarct
15:07
41+
Emegha kraakhelder na Oranje-debuut: ‘Hoeft niet meer te bellen’
14:51
46+
‘Oranje-schande: Koeman passeert beste speler van afgelopen EK’
14:36
26+
Van Hanegem: ‘Mensen dachten dat we de nieuwe Beckenbauer hadden..’
14:21
268+
‘Plots knaltransfer voor Mohamed Ihattaren’
14:06
50+
‘Schrikbarende en onfatsoenlijke info over Ajax’
13:50
55+
Nijland: “Het is een enorme puinhoop bij Ajax”
13:35
44+
‘Eén grote ziekte in het spel van Oranje’
13:20
321+
Van der Vaart doet onthulling over Estavana en ex Sylvie Meis
13:05
49+
Driessen maakt twee Oranje-spelers met grond gelijk na duel in Polen
12:49
64+
“Intern bij Ajax vinden ze hem een geweldige flapdrol”
12:34
164+
‘Bizar gedrag Frenkie de Jong tijdens Polen – Nederland’
12:16
25+
Bosz over dure PSV’er: “Heb hem vrij weinig te bieden”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie