Verbazing om Snapchat-beelden Ihattaren: “Echt heel serieus”

Foto: Verbazing om Snapchat-beelden Ihattaren: “Echt heel serieus”

Jarenlang heeft Mohamed Ihattaren er toch een beetje een potje van gemaakt. Hij had het talent om de wereldtop te halen, maar speelde het afgelopen seizoen respectievelijk bij RKC. De middenvelder heeft nu echter de handschoen opgepakt, ziet ploeggenoot Liam van Gelderen.

Liam van Gelderen: ‘Nooit iemand iets negatiefs over hem horen zeggen’

“Ik krijg bijna dagelijks filmpjes via Snapchat: kickboksen, hardlopen, hij is echt heel serieus bezig om fit te blijven”, zegt Van Gelderen, tevens goede vriend van Ihattaren, bij ESPN. “Hij is een echte gangmaker, altijd vrolijk en met humor. Ik heb nooit iemand iets negatiefs over hem horen zeggen. Toen hij bij ons kwam, had ik meteen een grote lach op mijn gezicht.”

Ricardo Kishna was de personal trainer van Ihattaren. Hij zegt: “Het was soms lastig, het ene moment ging beter dan het andere. Ik ben soms streng geweest, zelfs een beetje ‘vervelend’ voor Mo, maar dat was nodig. Hij moest het maximale uit zichzelf halen. Hij wil vooruit, maar dat betekent geen lange vakantie. Hard trainen is de sleutel. Hoge ambities vragen om doorzettingsvermogen. Hij viel dertig kilo af, en dat is een enorme verandering voor je lichaam. Op het eind kan je dan niet meer hetzelfde presteren, het lichaam zegt soms tot hier en niet verder.”

Van Gelderen besluit: “Ik denk dat elke topclub past bij Mo. Mentaal is hij heel sterk gegroeid. Zijn kwaliteit is er nog, hij heeft enorme stappen gezet sinds drie à vier jaar geleden.”

Ihattaren gaat uiteindelijk alsnog niveau Ajax/PSV halen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

20:41
0+
Feyenoord komt met update over horrorblessure Beelen
20:31
19+
Bijna done deal Paixão: ’transfersom bekend’
20:09
44+
‘Vrouwenvoetbal helemaal niet meer op tv’
20:00
156+
‘Tagliafico legt Kuip plat na handtekening bij Feyenoord’
19:31
486+
‘Isak kiest na ruzie opnieuw voor Nederland’
19:22
334+
‘Brian Brobbey maakt opeens krankzinnige transfer’
19:08
63+
John Heitinga laat ‘enige lichtpuntje’ gaan
18:44
94+
‘Ajax-vrienden uit elkaar gerukt via transfers’
18:31
81+
‘Toekomst Alex Kroes krijgt hele gekke wending’
18:05
16+
‘Vervangers René van der Gijp bekend’
17:52
61+
Slechts één PSV-speler geloofde na verlies tegen Ajax nog in kampioenschap
17:36
21+
“Als alle puzzelstukjes op hun plek vallen, ga ik ook hier veel goals maken”
17:30
157+
Doodse stilte op Varkenoord zegt alles, Feyenoord onderuit tegen Gent
17:21
23+
“Vorig seizoen was voor mij wel lastig, want ik kreeg niet echt het ritme”
17:05
157+
‘Steven Berghuis vandaag nog weg bij Ajax’
16:50
74+
Van Persie na nederlaag: “Deze wedstrijd kan me gestolen worden”
16:35
90+
Saibari schenkt klare wijn: wil hij een transfer maken?
16:22
204+
Kijkers Ajax – Mechelen unaniem over debuut Raúl Moro
16:07
290+
Driessen waarschuwt Feyenoord: “Zet direct een streep door die naam”
15:48
41+
Sauer: “Heel triest dat zoiets is gebeurd”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie