‘Vandaag Inside-ster nu al weer ontslagen bij RTL Tonight’

Foto: ‘Vandaag Inside-ster nu al weer ontslagen bij RTL Tonight’

Meerdere tv-gezichten kozen er onlangs voor om Vandaag Inside in te ruilen voor RTL Tonight. Inmiddels is duidelijk dat ze daarmee een cruiseschip inruilden voor de zinkende Titanic; de kijkcijfers zijn rampzalig bij de nieuwe talkshow.

Albert Verlinde wederom een week lang niet te zien in RTL-talkshow: VI-terugkeer?

En dat zou er zomaar in kunnen resulteren dat er één of meerderen terug gaan keren naar VI. Zo is Albert Verlinde al een week niet meer te zien geweest in RTL Tonight, merkt Tina Nijkamp op. Deze week zette RTL Tonight een nieuw laagterecord neer: “De 249 duizend van RTL Tonight is een zeer magere score. Zeker omdat het (door de starttijd van 22.44 uur) nauwelijks tegenover voetbal stond. Lubach ervoor noteerde 556 duizend kijkers en 15,5 procent.”

Met presentatrice Renze Klamer heeft Nijkamp medelijden. “Hoe lang houdt Renze dit nog vol? Dat is wat ik dacht toen ik keek naar RTL Tonight. Met items als een docu over Victoria Beckham en Olcay daarover, de kabbel-‘nieuwtjes’ van Wiesje, Olcay tegenover Frits Barend zetten voor de eventuele discussie. Het is voor Renze echt totaal andere koek dan zijn eigen talkshow. Het kan aan mij liggen maar je ziet aan zijn gezicht ook dat hij bij sommige ‘lichte’ onderwerpen denkt: waarom moet ik dit bespreken?”

Tot slot merkt Nijkamp op dat Verlinde ’twee of drie keer per week’ aan zou schuiven, maar de showbizzman is al eens anderhalve week absent geweest, en nu is zijn laatste beurt in RTL Tonight ook al weer even geleden: afgelopen zondag. “Waarom zit Albert er (alweer) niet? Olcay in plaats van Albert. Raar”, aldus Nijkamp. Verlinde heeft al eens, vrij doorzichtig, door laten schemeren dat hij spijt had van zijn vertrek bij VI….

Verlinde terug naar VI

  • Graag
  • Nee
  • Graag
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie