Van ’t Schip verrast met Ajax-onthulling

Foto: Van ’t Schip verrast met Ajax-onthulling

Heeft Ajax te snel afscheid genomen van Georges Mikautadze? John van ’t Schip denkt van niet, maar de voormalig interim-trainer denkt dat de Georgische aanvaller wel degelijk meer in zijn mars had.

Georges Mikautadze liet klasse wél zien bij Ajax

Ajax betaalde in de zomer van 2023 een fors miljoenenbedrag voor de komst van Mikautadze. Sven Mislintat haalde hem binnen, maar al na enkele maanden werd hij afgeschreven. “Hij is echt een hele goede voetballer”, stelt Van ’t Schip in het Ziggo Sport-programma Rondo. “Toen ik bij Ajax kwam, was het al min of meer over met hem.”

Van ’t Schip werkte nog wel samen met Mikautadze, maar een gelukkig huwelijk bleef uit. “Brian Brobbey speelde goed. Maar ook op trainingen kon je zien dat hij een geweldige voetballer is. Zijn aannames, het afmaken… Hij stak er wel bovenuit. Ajax kon in de winter aan hem verdienen. Hij wilde weg, dus dat was het beste voor iedereen.”

Mikautadze bleef steken op negen officiële wedstrijden in Ajax-tenue. De aanvaller vertrok al na een halfjaar op huurbasis naar zijn oude club FC Metz, dat hem vervolgens definitief contracteerde. Via Olympique Lyon stapte hij vervolgens over naar Villarreal. Ook in Spanje maakt de Georgisch international indruk.

Heeft Ajax hem te snel laten gaan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie