‘Van Persie zet Feyenoord-staf buitenspel’

Foto: ‘Van Persie zet Feyenoord-staf buitenspel’

Feyenoord wordt ook dit seizoen weer geplaagd door veel blessures. Ook tegen Ajax vielen er weer spelers uit en volgens Rene van der Gijp moet de performance-staf eens kritisch doorgelicht worden. Volgens de oud-prof moet trainer Robin van Persie het anders gaan doen en niet meer zijn oren ernaar laten hangen.

Kritiek op performance-staf Feyenoord

Feyenoord kampt met opvallend veel blessures en dat is ook Van der Gijp opgevallen, die er bij Vandaag Inside zijn zegje over doet. “Van Persie zei wel dat hij overal schijt aan heeft, maar hij moet toch eens gaan kijken naar die performance-staf, of dat wel goed gaat.”

Volgens Van der Gijp gaat het op de trainingen in Nederlander er lang niet hard genoeg aan toe. “Zo’n Noa Lang ook, die speelt een paar jaar bij PSV en gaat dan naar Napels, waar ze zich helemaal de pleuris trainen. Wij doen dat hier niet. Wij trainen om niet geblesseerd te raken. Ze moeten eens gaan kijken of dat wel allemaal goed loopt bij Feyenoord.”

Van Persie laat oren hangen

Van der Gijp stelt dat Van Persie zich te veel laat beïnvloeden en dat eigenlijk juist niet moet doen. “Van Persie is natuurlijk een jonge knaap, die laat zijn oren hangen naar anderen. Dat deed Dick Advocaat natuurlijk niet. Van Persie is te jong om tegen die staf te zeggen: rot nu even op met die onzin, we gaan nu gewoon even doortrainen.” Ook Johan Derksen zegt zich rot te ergeren aan al die data. “Die wetenschappers die hij om zich heen heeft, die peperen dat erin. Die maken hem dat gewoon wijs.”

Ook Ibrahim Afellay sprak bij Studio Voetbal al zijn zorgen uit over de medische staf van Feyenoord. “Onder Priske waren er al heel veel blessures en nu onder Van Persie ook. Blijkbaar gaat daar in de performance-afdeling iets structureel niet goed. Vóór de wedstrijd van donderdag in de Europa League zei Van Persie al dat hij vier keer moest gaan wisselen. Hoe kun je dan een wedstrijd winnen? Alles wat je erin moet brengen is kwalitatief veel minder.”

Moet Van Persie zijn oren niet meer laten hangen naar de performance-staf?

  • Ja, moet meer zijn eigen plan trekken
  • Nee, moet juist goed gebruiken maken van de performance-staf
  • Ja, moet meer zijn eigen plan trekken
  • Nee, moet juist goed gebruiken maken van de performance-staf

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:03
2+
‘Schandalige actie tijdens Leipzig – PSV: te bizar voor woorden’
15:47
5+
Marc ter Stegen wekt irritatie met zijn houding bij Ajax
15:32
3+
”Nieuwe Estavana Polman’ nóg sneller ontslagen bij VI dan Estavana zelf’
15:15
79+
Serieuze zorgen om Ajax-trainer Míchel: ‘Dit wil je niet hebben’
15:00
159+
‘Van tevoren bedacht plan Rigaux pakt geweldig uit bij Feyenoord’
14:45
39+
Dit is het programma van NEC in de Europa League
14:34
88+
‘Feyenoord steenrijk na paniektransfer in januari’
14:30
3+
Op welke zender kijk je NEC – Levski Sofia?
14:15
21+
Mario Been: “PSV? Als je van Telstar verliest…”
14:07
66+
Amsterdam trilt na onthulling over allerduurste Ajacied
14:00
25+
Dit is het programma van AZ in de Europa League
13:50
2+
Op welke zender kijk je AZ – Hapoel Beer Sheva?
13:46
71+
Luuk de Jong ‘onthult bestemming’ in Philips Stadion
13:35
8+
”Zenuwachtige’ Feyenoord-speler per direct vervangen in basiselftal’
13:15
9+
Analisten zien kansen voor Feyenoord: “Het ligt eraan welk Como je krijgt”
13:00
183+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Como: één extra optie voor Van Bronckhorst
12:45
98+
Op welke zender kijk je Feyenoord – Como live?
12:30
104+
Dit is het programma van Feyenoord in de Champions League
12:20
14+
Dit is het programma van FC Twente in de Conference League
12:05
13+
Op welke zender kijk je FC Twente – FC Thun?

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie