Van Persie geeft kraakhelder signaal af aan Timber

Foto: Van Persie geeft kraakhelder signaal af aan Timber

Robin van Persie heeft gereageerd op het nieuws van De Telegraaf dat Feyenoord niet meer in gesprek is met Quinten Timber over een nieuw contract, omdat de middenvelder ‘een Premier League-salaris vraagt’. Toch zal hij niet per se op de bank belanden als hij inderdaad niet bijtekent, zegt zijn coach.

‘Op persoonlijke titel acht ik de kans klein dat hij verlengt’

Van Persie zegt: “Ik heb het stuk ook gelezen, maar voor mij is het niet bevestigd vanuit Dennis (te Kloese, red.). Op persoonlijke titel acht ik de kans klein dat hij verlengt, maar dat is ook zijn recht. Je hebt altijd meerdere partijen nodig en dat is erg jammer. Ik verwacht zelf niet dat hij verlengt, maar wel dat hij tot het einde van dit seizoen hier blijft. Dat is allemaal gesproken op persoonlijke titel.”

De eerste seizoenshelft verliep al met al teleurstellend, erkent Van Persie. “We hebben teruggekeken en ook vooruitgekeken, maar dat gaan we vanmiddag weer doen. We hebben eigenlijk dus twee evaluatiemomenten. Ik vind het alleen wel echt iets persoonlijks wat daar wordt besproken. Ik vind het niet meer dan logisch om op verschillende lagen te evalueren, dus ik heb dat ook gedaan met Toon (Van Bodegom, red.) en Sjaak (Troost, red.). Een aantal keer per jaar hebben we zulke gesprekken. Daarin kijk ik kritisch naar mijn eigen handelen, maar vooral naar wat we met elkaar beter kunnen doen.”

Sinds november kwam de klad er in bij Feyenoord. “Je ziet dat die kleine pijntjes bij spelers nu weg zijn. Je ziet dat die jongens goed zijn teruggekeerd en we hebben een redelijk goed trainingskamp gehad, ondanks uitdagingen door het weer”, aldus Van Persie tot slot.

Moet Feyenoord Timber wel nog op blijven stellen?

  • Ja
  • Nee..
  • Ja
  • Nee..

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:01
40+
‘Joshua Zirkzee verklapt transfer op Instagram’
15:48
3+
Van Persie hekelt clubwatcher: “Beter je huiswerk doen”
15:33
9+
Hoefkens schept duidelijkheid over ‘vertrek Van Hooijdonk’
15:16
26+
Van Persie reageert: negeerde hij medisch advies Read?
15:11
0+
Voorspelling Senegal – Marokko: Marokkaanse zege onder hoge druk
15:00
70+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Sparta: de return van twee sterkhouders
14:45
0+
Voorspelling RB Leipzig – Bayern München: Bayern blijft scoren
14:41
23+
‘Johan Derksen gaat opstappen bij Vandaag Inside’
14:36
27+
Bosz over Guus Til: “Als ik heel eerlijk ben..”
14:20
17+
Bosz mist nóg een sterkhouder en heeft nieuws over Salah-Eddine
14:07
238+
‘Kees Smit naar Ajax, Feyenoord of PSV’
13:50
47+
‘PSV zet in op oude bekende als opvolger Perisic’
13:30
86+
‘Owen Wijndal weg bij Ajax’
13:19
501+
Opeens zorgen om René Hake bij Feyenoord
13:03
460+
‘Ihattaren per direct naar Eredivisie-topclub’
12:47
10+
Duijvestijn tekent al weer bij zijn 7de (!) Nederlandse club
12:33
6+
‘Transfer naar Franse Ligue 1 lonkt voor Go Ahead-ster’
12:15
68+
Telegraaf: Ajax mikt op Braziliaan als nieuwe rechtsback
12:04
54+
Jack van Gelder reageert op ‘wangedrag achter Oranjewinter-schermen’
11:49
47+
Onbegrip over ‘slapend’ Ajax: ‘Een raadsel, je hoeft maar te bellen’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie