Van Persie ontroerd tijdens Fortuna-Feyenoord

Foto: Van Persie ontroerd tijdens Fortuna-Feyenoord

Feyenoord won op zaterdag met 0-2 uit bij Fortuna Sittard. Het was echter niet het voetbal zelf, maar een actie van de Rotterdamse fans die het meest bijbleef. De supporters van de club hadden een indrukwekkend eerbetoon voor de deze week overleden ex-trainer Leo Beenhakker.

Robin van Persie ‘kreeg kippenvel’ na eerbetoon Feyenoord-supporters aan overleden ex-trainer Leo Beenhakker

Na afloop van de in Sittard gewonnen wedstrijd gingen de spelers langs de Feyenoord-fans om ze te bedanken. Het doek dat de supporters hadden gemaakt om Beenhakker te eren, kwam vervolgens naar beneden. De spelers namen het in de hand en gingen samen met de aanhang op de foto, onder luid gezang.

Dat maakte indruk op trainer Robin van Persie, zo zei hij achteraf in de persconferentie. “Ik kreeg daar wel kippenvel van. Het was volgens mij een heel mooi moment. En heel erg terecht dat je een clublegende als Leo eert”, sprak de trainer van Feyenoord. “Dat iedere supporter uit volle borst meezong, daar genoot ik wel even van.”

Eerder deze week overleed Beenhakker op 82-jarige leeftijd. De Nederlandse oefenmeester werd in het seizoen 1998/1999 kampioen met Feyenoord. Ook is hij nog steeds de laatste manager die met Real Madrid ten minste twee landstitels op rij in Spanje pakte. Tijdens alle Eredivisie-wedstrijden volgt dit weekend een minuut stilte voorafgaand aan het duel.

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Vond jij het ook een mooi eerbetoon aan Leo Beenhakker?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie