Van Persie: “Ideaal is het niet, maar dat is hoe het is”

Foto: Van Persie: “Ideaal is het niet, maar dat is hoe het is”

Robin van Persie heeft met tevredenheid gereageerd op de zakelijke 3-1 zege met Feyenoord op FC Volendam. Tegelijkertijd zijn er kopzorgen, en dan vooral over het medische gedeelte bij de club.

Jordan Lotomba getest op linksachter nu Jordan Bos er tijdje uitligt

Zo is Jordan Bos er een tijd uit met een spierblessure, waardoor tegen Volendam Jordan Lotomba na rust inviel op linksachter. “Dat had twee redenen”, zegt Van Persie. “We willen jordan Lotomba daar ook aan het werk zien. Hij heeft daar bij Nice ook weleens gespeeld. En achter Gijs hebben we niet direct iemand die daar kan spelen. In principe wilde ik gewoon met Gijs blijven spelen, maar hij kreeg op een gegeven moment zware benen. Dus uit voorzorg hebben we die wissel gemaakt, en tegelijkertijd konden we Jordan daar aan het werk zien.”

“Nee, ideaal is het niet, maar dat is hoe het is. We moeten ons aanpassen. Als je naar onze patronen kijkt in de opbouw, dan moet je daar ook met je rechterbeen wel mee kunnen uitkomen. Jordan is aan de bal goed, dus dat helpt. Maar we weten dat het beter is met een natuurlijke linksback. “We hebben achter Gijs nu niet direct iemand die daar kan spelen. Dus we moeten improviseren, ook met een rechtsbenige speler aan die kant. Ideaal is het niet, maar het is op dit moment niet anders.”

In de tweede helft zakte het weg bij Feyenoord, maar volgens Van Persie kwam dat niet door de wissels. “Dat had vooral te maken met het hoog verdedigen. We waren niet scherp genoeg. Als je net te laat bent, of het duel verliest, dan moet je weer zestig meter terug. Dat heeft invloed. We hebben er heel erg op gehamerd om door te blijven gaan, ongeacht de stand. Dat moeten we beter doen.”

Lotomba is uitstekend als linksback

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:32
0+
Hendriks kondigt ’terugkeer Jack van Gelder’ aan
07:40
258+
‘Ajax stoot Feyenoord van tweede plek’
23:45
14+
Voormalig Eredivisie-sensatie nu gebeten hond bij Juventus
23:25
27+
Falende Spurs-doelman spreekt zich uit na nachtmerrie
23:05
48+
Roma-trainer komt met standpunt over Malen: “Zelden meegemaakt”
22:43
18+
‘Eén speler laat voetbalwereld versteld staan bij Real-City’
22:26
28+
’84-voudig Oranje-international naar Vitesse’
22:08
23+
Britse media hebben unaniem oordeel over CL-optreden Timber
21:47
15+
‘Steijn kan nog veel meer uit loopbaan halen’
21:28
47+
‘Opeens Braziliaanse verrassing voor Suriname richting WK’
21:08
46+
“Het WK winnen of kampioen worden met Ajax?”
20:49
23+
‘Heel Europa vervloekt actie van oud-PSV’er’
20:29
78+
Blind legt redenen voor Ajax-vertrek uit
20:10
48+
Feyenoorder met vertrouwen: “Hadden vijftien punten los moeten staan”
19:51
22+
Sneijder reageert op ophef: “Dan doe ik weer mee”
19:41
228+
‘Arne Slot terug naar Nederland voor nieuwe baan’
19:33
39+
WK-duels Oranje zorgen voor boze Tweede Kamer
19:23
463+
‘Barcelona-man wordt nieuwe trainer Ajax’
19:12
84+
Priske laat zich duidelijk uit over Feyenoord
18:42
43+
Open sollicitatie van oude bekende naar Ajax: “Ik kan zeker helpen”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie