‘Van Persie grijpt in bij Feyenoord’

Foto: ‘Van Persie grijpt in bij Feyenoord’

René van der Gijp, Johan Derksen en Valentijn Driessen lopen zich groen en geel te ergen aan het functioneren van Feyenoord onder trainer Robin van Persie. Niet alleen de oefenmeester wordt kritisch onder de loep genomen in Vandaag Inside, maar ook worden er grote vraagtekens gezet bij de performance staf van de club. Volgens de heren moet Van Persie ingrijpen.

Vandaag Inside-tafel zet vraagtekens bij performance staf Feyenoord

Bij Vandaag Inside vraagt Van der Gijp zich af of Feyenoord zijn spelers wel goed belast. “Van Persie zei wel, ik heb overal schijt aan, maar hij moet toch eens gaan kijken in die performance staf of dat wel goed gaat. We hebben heel vaak met spelers uit de Eredivisie, bijvoorbeeld een Lang. Die gaat naar Napels en moet zich helemaal de pleuris trainen. Wij doen dat hier niet, wij trainen om niet geblesseerd te raken. Ze moeten eens gaan kijken bij Feyenoord of het allemaal goed loopt daar.”

Van Persie moet ingrijpen

Volgens Van der Gijp moet Van Persie veel meer zijn eigen plan trekken. “Van Persie is een hele jonge knaap, die laat zijn oren hangen naar al die performance coaches natuurlijk. Dick Advocaat deed dat niet, die had ook al die statistieken en dacht: zoek het lekker uit. Maar Van Persie is nog te jong om tegen die gasten te zeggen: rot lekker op met die onzin, we gaan nu lekker doortrainen.”

Driessen is het daar volledig mee eens en stelt dat er veel te veel naar data wordt gekeken in plaats van naar wedstrijdsituaties. “Sommige van die gasten komen gewoon van kantoor en dan zien ze de data. Zeggen ze: ja, ze komen nu in het rood, ga van het veld af!” Ook Derksen zegt zich kapot te ergeren aan alle data. “De wetenschap die hij om zich heen heeft, pepert dat erin. Die maken Van Persie dat allemaal wijs. Ik word helemaal gek van die dataslaven, die overal wetenschappelijke verhalen bijhalen en zeggen hoeveel sprints je mag maken, hoeveel je mag belasten.”

De Klassieker niet om aan te zien

Daarnaast vond Driessen De Klassieker niet om aan te gluren. “Het was ook niet om aan te zien. Ik was in het stadion en je zag twee rijtjes voor de eigen zestien. Wat deden ze? Als ze de bal hadden, begonnen ze heel hard te rennen. Dat is niet des Ajax. Ze wilden de bal niet hebben. Het lag door Feyenoord ook helemaal open. Je zit te kijken: dit is dan de topper in Nederland? Dan moet ik Van Persie gelijk geven: het was niks. Het was niet eens spannend, Feyenoord was ook helemaal niks.”

Moet er minder gekeken worden naar data?

  • Ja, vind ik wel
  • Nee, moet juist gebruikt worden
  • Ja, vind ik wel
  • Nee, moet juist gebruikt worden

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:21
0+
‘KNVB drukt nu al stempel op Groningen-Ajax met bizarre beslissing’
17:04
0+
Nederlands toptalent maakt veel indruk: “Echt een beest”
16:45
4+
Veelbesproken interview Tadic krijgt onverwachts staartje
16:27
11+
Barça-fans unaniem over toekomst van Frenkie de Jong: “Het is tijd”
16:10
36+
“Het wordt een lijdensweg voor Ajax”
15:45
856+
Hadj Moussa verbaast heel Nederland met uitspraak over Van Bronckhorst
15:22
723+
‘Bliksemterugkeer Godts naar Eredivisie’
15:00
99+
Dit is het programma van Feyenoord in de Champions League
14:45
10+
Op welke zender kijk je Feyenoord – Como?
14:27
101+
‘Donkere wolken hangen bliksemsnel boven Ajax’
14:09
2+
Op welke zender kijk Atlético Madrid – Manchester United?
14:03
29+
‘KNVB grijpt in met contractontbinding’
13:51
46+
‘Einde mediacarrière Estavana Polman na privédrama’
13:29
66+
‘Nieuw transferrecord Feyenoord lekt uit: bestemming Read bekend’
13:12
42+
‘Winters transferdrama voor Feyenoord’
12:55
485+
Frankrijk helemaal in de ban van Feyenoord-miskleun
12:40
12+
Dit is het programma van FC Twente in de Conference League
12:25
383+
Dit is het programma van Ajax in de Conference League
12:15
35+
Dit is het programma van NEC in de Europa League
12:05
24+
Dit is het programma van AZ in de Europa League

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie