Van Persie: ‘Feyenoord genaaid in Deventer’

Foto: Van Persie: ‘Feyenoord genaaid in Deventer’

Robin van Persie verklaarde onlangs niet met de arbitrage bezig te willen zijn, maar zondagavond liet de Feyenoord-trainer zich toch weer uitlokken. In zijn optiek had de Rotterdamse formatie een strafschop verdiend op bezoek bij Go Ahead Eagles (2-1 nederlaag).

Feyenoord-trainer Robin van Persie laakt Joey Kooij

Feyenoord kwam in Deventer op achterstand door een onhandige actie van Leo Sauer, die Mats Deijl onderuit trok. “Die strafschop is heel makkelijk gegeven”, oordeelde Van Persie na afloop voor de ESPN-camera. “Leo doet het niet heel handig, want hij legt z’n hand op zijn schouder. Er is héél licht contact.”

“Ik kan me niet voorstellen dat hij hier pijn van heeft, maar als je deze geeft, kan je ook zeggen dat wij er ook een verdienen. Dat was ook licht, maar goed…”, aldus Van Persie. “In het kader van de wedstrijd mag de scheidsrechter (Joey Kooij, red.) er ook bij dat moment van Ueda in de tweede helft kort op zitten.”

Ueda werd eveneens onderuit getrokken in de vijandelijke zestien. Van Persie: “Als je deze twee momenten naast elkaar legt, zou je kunnen zeggen dat Deijl dat heel slim doet en gelijk gaat liggen. Ueda gaat net even wat later liggen, maar het is allebei heel licht. Je kunt ze of allebei niet geven of allebei wel.”

Van Persie wijt de nederlaag van Feyenoord niet aan een gebrek aan frisheid. “Ze gaven allemaal aan dat ze zich heel goed en fris voelden. Dat is geen excuus. Als je naar de eerste helft kijkt, vind ik dat misschien wel de minste eerste helft van ons. Je moet elke wedstrijd de basistaken uitvoeren. Dat deden we in de eerste helft gewoon niet.”

Heeft Van Persie gelijk?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie