Van Persie deelt anekdote over collega-trainer: ‘Bijzondere man’

Foto: Van Persie deelt anekdote over collega-trainer: ‘Bijzondere man’

Robin van Persie was te gast in de podcast SEG Stories. Daar deelt de Feyenoord-trainer een aantal mooie anekdotes. In aanloop naar het duel met Fenerbahçe herinnert de voormalig Oranje-international zich een grappig verhaal uit zijn tijd bij de Turkse club. Het gaat over collega-trainer Vitor Pereira.

Van Persie vertelt bijzondere anekdote over Wolves-trainer Pereira

“De trainer van Fenerbahçe toen, die zit nu bij Wolves. Vitor Pereira. Dat is een hele bijzondere kerel”, doet Van Persie in de podcast uit de doeken. “Ik kwam toen terug van een blessure en hij wilde en plan maken. Eerste wedstrijd dat ik terug kwam kreeg ik een uur, tweede wedstrijd 75 minuten en de derde wedstrijd negentig. Dus ik zei: ‘Is goed dat gaan we doen.”’

Dat ging echter niet zoals afgesproken. “In de eerste wedstrijd kreeg ik een uur, maar ik werd er na 59:30 minuten al afgehaald. In de tweede wedstrijd kreeg ik al zeventig minuten in plaats van 75 en de derde begon ik op de bank. Dus ik herinnerde de trainer eraan dat we een plan hadden. Toen zei hij: ‘Robin, ik keek in je ogen. Je ogen zeiden mij dat het niet de beste beslissing was’. Dat had hij verkeerd gezien, maar dat zag hij dus anders op basis van mijn ogen”, lacht Van Persie.

Tegenwoordig is José Mourinho de trainer van Fenerbahçe. De Turkse ploeg komt op 6 augustus naar De Kuip om de eerste wedstrijd in het tweeluik van de voorronde Champions League te spelen. Feyenoord gaat op 12 augustus naar Istanboel om de return te spelen.

Grappig verhaal?

  • Ja, haha
  • Nope
  • Ja, haha
  • Nope

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:06
0+
‘Ajax hoopt op Real Madrid-transfer van 120 miljoen’
13:50
11+
Schreuder vanwege belofte Jordi aan Johan Cruijff niét trainer Ajax
13:35
3+
‘Ten Hag haalt speler waar ‘Sjaak Swart opgewonden van wordt”
13:19
11+
Feyenoorder teleurgesteld: ‘Niet verwacht dat ik verhuurd zou worden’
13:04
108+
Dit is waarom er vandaag om 16:45 uur wordt afgetrapt, niet om 14:30 uur
12:49
65+
‘Cruijff schept duidelijkheid over toekomst Klaassen’
12:33
38+
‘Verrassende transfer Stije Resink’
12:15
14+
Dick Advocaat in ‘hele kwalijke zaak’ beland
12:00
143+
Stewart tipt Feyenoord: ‘Ik waardeerde hem meteen’
11:29
46+
Hélène Hendriks binnenkort topless te zien?
11:00
39+
Op welke zender kijk je El Clásico FC Barcelona – Real Madrid live?
10:45
137+
Zo experimenteert Peter Bosz met PSV tegen Go Ahead Eagles
10:30
244+
‘Na WK: Virgil van Dijk meteen naar kampioen’
10:15
21+
Op welke zender kijk je Go Ahead Eagles – PSV live?
10:00
271+
‘Cruijff belt met Spanje en geeft miljoenen uit’
09:45
0+
Zo speelt Feyenoord in topper tegen AZ
09:30
73+
‘Zirkzee saboteert Manchester United: per direct weg’
09:15
57+
Op welke zender kijk je Feyenoord – AZ live?
09:00
107+
‘Koeman huilt na zoveelste Oranje-drama: streep door WK?’
08:45
347+
Zo speelt Ajax tijdens cruciaal duel met FC Utrecht

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie