Van Hanegem kraakt Van Persie: “Neemt mensen in de maling”

Foto: Van Hanegem kraakt Van Persie: “Neemt mensen in de maling”

Willem van Hanegem vindt dat Robin van Persie na zijn debuut als Feyenoord-trainer ‘mensen in de maling’ heeft genomen. Van Hanegem vond dat de oefenmeester veel te positief was na het teleurstellende gelijkspel.

Willem van Hanegem kritisch op start Robin van Persie bij Feyenoord

Van Persie was opvallend positief over het doelpuntloze gelijkspel van Feyenoord tegen NEC. Van Hanegem is zijn column in het Algemeen Dagblad echter een stuk kritischer. “Hij startte zaterdagavond met een gelijkspel en met de mensen in de maling nemen, want hoe kun je die bloedeloze 0-0 tegen NEC samenvatten met de zin dat Feyenoord ‘veel energie had’ en ‘goed speelde.”

De Kromme stelt dat het bewuste uitspraken zijn van Van Persie. “Dat doet hij bewust, hij had hij wel vaker dat hij overdreef om iets te bereiken. Zo weet ik nog dat hij in 2018 zei dat Feyenoord met de pass- en trapvormen op de trainingen minimaal een even hoog niveau als Arsenal of Manchester United haalde. Toen hij stopte als speler, gaf hij toe dat hij toen maar iets geks had geroepen.”

Niet verschuilen achter blessuregolf

Van Hanegem hoopt in ieder geval niet dat Van Persie zich achter de blessuregolf gaat verschuilen. “Op dat vlak vond ik Pascal Bosschaart wel slim. Die kapte dat gejammer over afwezige spelers meteen hard af en knikkerde vervolgens AC Milan, met al die topspelers op het veld en op de bank, genadeloos uit de Champions League.”

Tegen NEC had Feyenoord immers volgens Van Hanegem gewoon zijn beste verdediging en aanval staan. “Ja, op het middenveld was dat anders met al die afwezige spelers, maar juist daar liep zaterdag volgens iedereen de beste speler rond: Oussama Targhalline.”

Had Van Persie kritischer moeten zijn?

  • Ja, dat vind ik wel
  • Nee, dat vind ik niet
  • Ja, dat vind ik wel
  • Nee, dat vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
49+
Zou landstitel Ajax bij grootste verrassingen ooit horen? Perez reageert
23:24
44+
20-jarige Ajacied dacht aan stoppen: “Was er klaar mee”
23:03
32+
“Real Madrid is geweldig, maar ik had het allemaal al meegemaakt”
22:40
14+
Bijzonder: Italiaanse club gaat spelen in ‘Boca Juniors-shirt’
22:16
52+
Neres koestert nog altijd warme gevoelens voor Ajax
21:51
42+
Fraai gebaar Feyenoord: “Heel dankbaar dat ze dit aanbieden”
21:28
82+
Uitblinkers voorspeld bij PSV-Ajax: “Typische wedstrijd voor hem”
21:03
36+
Ten Hag wilde Ajax-dissonant naar United halen
20:40
71+
Bijzondere statistiek openbaar: Feyenoord nummer twee in Amsterdam
20:17
12+
Kritiek op arbitrage krijgt mogelijk tóch gevolgen voor Kuijt
20:00
120+
RKC wil nieuwe koers varen: grote beslissingen op komst
19:37
110+
Van Persie compleet veranderd na Feyenoord-move: “Dat bozige”
19:15
40+
Voormalig Eredivisie-trainer denkt aan terugkeer naar Nederland: “Ze mogen me bellen”
19:00
421+
‘Oranje wijst Pep Guardiola resoluut af’
18:47
37+
Steun voor Pérez: ‘Ik werd door mijn tuberculose bang voor mijn eigen familie’
18:31
31+
‘Haal Kevin De Bruyne deze zomer, hij maakt je kampioen’
18:15
169+
Koeman ‘negeert’ aanvaller in topvorm: “Maar niemand zegt er wat over”
18:00
802+
‘Erik ten Hag troeft Slot en Bosz af voor Oranje’
17:48
493+
‘Brighton denkt na Wieffer en Minteh wéér aan Feyenoorder’
17:40
1643+
Tafelgast deelt live slecht nieuws aan Genee: ‘Kom voorlopig niet meer’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie