Van Geel legt uit: ‘En tóch hebben we Sinisterra gehaald’

Foto: Van Geel legt uit: ‘En tóch hebben we Sinisterra gehaald’

Martin van Geel heeft als technisch directeur van Feyenoord met een beperkt budget te maken. In gesprek met RTV Rijnmond onthult hij zijn tactiek als het gaat om het aantrekken van nieuwe spelers.

De enige speler waar Feyenoord deze zomer tot nu toe geld voor betaalde was de Colombiaan Luis Sinisterra. Van Geel geeft aan dat een dergelijke aankoop wel een uitzondering is. “Met onze mogelijkheden moet je uit een vijver vissen waarin je kunt vissen. Dan moet je proberen om daarin zoveel mogelijk voor zekerheden te gaan. Die vind je dichter bij huis: jongens van Varkenoord kennen we helemaal, daar kennen we de achtergronden van, en zij kennen Feyenoord.”

“Daarna kijk je verder, naar Nederlanders. Dan zie je al dat spelers die stap van de subtop niet zomaar kunnen maken”, aldus Van Geel, daarmee doelend op de spelers die vorig seizoen uit de subtop van de Eredivisie overkwamen naar Feyenoord. “Daarna pas kijken we verder naar Scandinaviërs: die staan dicht bij ons qua cultuur, spreken de taal snel en maken zich het voetbal snel eigen. Toch hebben we nu Sinisterra toegevoegd. We volgen hem al jaren en kennen zijn achtergrond. Hij past financieel binnen de mogelijkheden.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie