Van der Gijp legt uit waarom hij een nepbril draagt in VI

Foto: Van der Gijp legt uit waarom hij een nepbril draagt in VI

Onlangs onthulde Nicky van der Gijp dat zijn vader René een nepbril draagt in Vandaag Inside. Er zit helemaal geen sterkte in de glazen. Dat bevestigde de analist zelf enkele dagen later ook zelf.

Vandaag Inside-analist kan nu zonder bril wél rustig over straat

“Ik heb gewoon een bril opgezet, want als ik die bril afzet, word ik op straat niet herkend”, legt Van der Gijp uit. Soms vindt hij het wel prettig om ‘undercover’ over straat te gaan. “Weet je hoe lekker dat is, als ik op straat loop en ik heb geen bril op, dan herkent niemand me en dat is toch prettig.” In zijn bril zit wel glas, maar niet op sterkte. “Ik zie jouw hoofd niet groter dan het normaal is.”

“Ik moet bekennen dat mijn snor ook niet echt is”, haakt Johan Derksen lachend in. “Net zoals ik al honderd jaar hetzelfde haar heb, dezelfde schoenen, stropdas en helaas dezelfde vrouw.”

Op Radio 3FM zei zoon Nicky recent: “Mijn vader is er heilig van overtuigd dat als je een bekende Nederlander wil worden en je wil iets bereiken, je een speciaal imago moet hebben. Net als dat hij die bril heeft. Mijn vader heeft helemaal geen bril, hij heeft helemaal geen sterkte. Wel om te lezen, maar niet van veraf. Maar als hij die bril opzet… Dat herken je toch? En bij Johan Derksen is het die snor. Je moet wel zoiets gaan creëren om herkenbaar te worden.”

SNtertainment

SoccerNews staat nu niet alleen meer op het veld, naast het veld en op de tribune, maar we komen ook tot diep in de kleedkamer. Met SNtertainment weet jij het laatste voetbalentertainmentnieuws, Soccerjuice en bijzondere achtergronden. Zo ben jij écht van alles op de hoogte, tot in de slaapkamer.

Verrassend?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie