Van Basten slacht ‘Ajax-luiwammes’

Foto: Van Basten slacht ‘Ajax-luiwammes’

Marco van Basten heeft zich gestoord aan het optreden van Steven Berghuis in het duel met RKC Waalwijk. De oud-spits spuwt zijn gal over de routinier aan tafel bij Rondo, waar ook Ajax-directeur Alex Kroes te gast is.

Van Basten gaat los over tegenvallende Berghuis

Kroes is aan het woord bij Rondo als hij ineens wordt onderbroken door Van Basten, die vervolgens los gaat over Berghuis. “Die Berghuis, daar heb ik gisteren ook nog naar zitten kijken.” De oud-international schudt vervolgens zijn hoofd. “Dat is ook niet best hoor.” Kroes dient Van Basten van repliek. “Jij vindt er niet heel veel best als ik jou zo hoor. Je vindt Rensch niet goed…”

Van Basten gaat echter nog even door met zijn beklag. “Ik ben redelijk kritisch, dat geef ik toe. Maar gisteren had ik echt moeite met hem (Berghuis, red.) hoor. Inspiratieloos, moe..” Het zorgt voor gezucht bij de huidig voetbalanalist. “Moeilijk bewegen, verdedigen ho maar. Dat is ook een jongen die af en toe even een draai om zijn oren moet hebben. Opvallend slecht.”

Kroes en Sneijder op de bres voor Berghuis

Kroes besluit om voor een andere insteek te kiezen. “Ik vind ook Berghuis een hele goede voetballer.” De technisch directeur legt uit waarom Ajax graag met hem door wil. “Hij heeft een goed schot, heeft creativiteit en is een heel belangrijke speler voor dit team.” Wesley Sneijder sluit zich ook aan bij de Ajax-directeur. “Ik vind Berghuis ook wel een speler die je in je selectie kan hebben. Ook met de jeugd. Hij komt ook terug van een blessure. Ik vind hem wel een goede voetballer. Maar laatst stond hij een keer als zes, stond hij in zijn eigen zestien te verdedigen. Dat is niet zijn positie.”

Moet Ajax wel verlengen met Berghuis?

  • Ja, absoluut
  • Nee, niet doen
  • Ja, absoluut
  • Nee, niet doen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

07:50
17+
‘Lekkerste en lelijkste kampioenschap ooit, noteer maar’
07:33
20+
Van der Vaart zet vraagtekens bij ‘jeugdige’ Ajax-aanwinst
07:17
80+
‘Feyenoord hakt knoop door over Ten Hag én Pusic’
07:00
27+
Ajax-routiniers etaleren klasse, rijzende sterren bij FC Groningen | SN Team van de Week 23
23:45
123+
‘Jankerd’ Van der Vaart roemt Ajacied: “Echt mooi”
23:35
42+
Perez ziet PSV’er falen: “Ben er wel klaar mee”
23:26
153+
Ajax imponeert: “Het moet niet gekker worden”
23:15
235+
Perez wijst ideale Feyenoord-trainer aan
23:05
146+
‘Feyenoord maakte Priske-draai na geluid uit spelersgroep’
22:53
116+
Opvolger Ten Hag onder vuur: “Shocking”
22:39
32+
Juventus waarschuwt PSV met zege op Inter
22:30
249+
‘Bounida-switch na debuut in Ajax-shirt’
22:23
99+
Gürbüz gelinkt aan topclub: “Van Persie wil 10 procent”
22:14
34+
Perez jubelt: “Hij is Makkelie voorbij”
22:05
189+
Farioli heeft Ajax-nieuwtje: “Komende weken”
21:48
69+
Van de Looi baalt tegen Ajax: “Onbegrijpelijk”
21:36
67+
De Ligt uit frustratie: “Dat ontbreekt”
21:25
324+
Farioli doet opzienbarende PSV-uitspraak
21:16
36+
Debutant Bounida straalt: “Hier stopt het niet”
21:03
300+
‘Transferklapper voor Xavi Simons’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie