Valentijn Driessen deelt rampzalig Feyenoord-nieuws

Foto: Valentijn Driessen deelt rampzalig Feyenoord-nieuws

Feyenoord heeft zichzelf behoorlijk in de problemen gebracht door met 0-0 gelijk te spelen tegen FC Volendam. Een dag eerder won achtervolger NEC al van Excelsior, waardoor de Nijmegenaren komend weekend over de Rotterdammers heen kunnen wippen.

‘Als NEC komend weekend wint, worden zij tweede’

In De Goffert krijgt NEC immers bezoek van Feyenoord. Mocht de ploeg van Dick Schreuder winnen, worden zij ook tweede, denkt Valentijn Driessen. En dat zou een ticket voor de Champions League van volgend seizoen opleveren. “Het is treurig, 0-0 tegen Volendam, kom op”, foetert Driessen. Wilfred Genee hoorde Robin van Persie afgelopen vrijdag nog over ‘project-Champions League’ reppen. “Er deugt helemaal niks van, er is geen enkele samenhang”, zegt Driessen daarop. “Iedereen doet maar wat. En als ze Hadj Moussa dan niet hebben, is er niemand die het kan beslissen.”

Scheidsrechter Bas Nijhuis wijst naar de blessuregolf als oorzaak. “Maar dit elftal moet toch gewoon winnen van Volendam?”, countert Driessen. “Alleen die Borges is al tien, elf miljoen.” Nijhuis denkt dat al die blessures ‘domme pech’ zijn, ook omdat Sem Steijn onlangs nog aan hem heeft verteld dat de trainingen niet heel anders zijn dan bij FC Twente. Driessen is het oneens: “Het is de druk. Slecht presteren en dan komt er druk.”

Ajax en FC Twente uitgesloten

En Ajax, gaan zij uiteindelijk nacompetitie spelen? “Het mooiste zou natuurlijk zijn als Ajax én Feyenoord play-offs spelen”, lacht Driessen.
“Als NEC van Feyenoord wint, worden die tweede. Dat kan bijna niet anders.” Een week geleden zei Driessen nog dat NEC géén tweede zou worden’. “Maar die moeten nog tegen AZ en Twente (allebei uit, red.).”

Genee oppert nog FC Twente als kandidaat, maar daar gaat Driessen niet in mee. “Tegen Utrecht (0-2 nederlaag, red.) heb ik ze ook niet gezien, die hebben altijd dat soort wedstrijden ergens tussendoor. Volendam wordt misschien wel heel moeilijk voor ze.”

NEC wordt tweede als ze komend weekend winnen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:22
0+
‘Rigaux zet Feyenoord in vuur en vlam met deal van 100 miljoen’
10:05
12+
Op welke zender kijk je NEC – Levski Sofia live?
09:49
26+
‘John de Mol gaat los: twee gasten per direct weg bij Vandaag Inside’
09:33
17+
Op welke zender kijk je AZ – Hapoel Beer Sheva live?
09:17
32+
‘Xavi belt Fàbregas: 3 Feyenoorders per direct in Oranje’
09:02
23+
Op welke zender kijk je FC Twente – FC Thun live?
08:46
20+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Hajduk Split: Míchel in het nauw
08:30
49+
Op welke zender kijk je Hajduk Split – Ajax live?
23:45
305+
Italiaanse media laten zich massaal horen na Feyenoord-zege
23:28
521+
‘Feyenoord steenrijk na paniektransfer in januari’
23:12
33+
Einde van Virgil van Dijk? Europa gaat he-le-maal los over Oranje-aanvoerder
22:55
164+
‘Ajacieden zien liever Feyenoord goed presteren dan PSV’
22:37
16+
Nederlanders vegen Real Madrid op: “100 miljoen en Ballon d’Or!”
22:19
298+
‘Toch nog flinke smet op fraaie Feyenoord-avond’
22:00
104+
Fabregas onder de indruk: “Verdiende overwinning Feyenoord”
21:43
26+
Feyenoord-sterkhouder straalt: “Een magische avond!”
21:26
20+
Oude Eredivisie-bekende tegen Ajax: “Team in transitie”
21:08
18+
Zorgen voor Seedorf in Brazilië: “Iedereen zei nee”
20:52
115+
Heel Nederland zegt hetzelfde over machine Feyenoord: “Een cheatcode”
20:40
381+
Buitenland in shock door ‘krankzinnige speler’ Feyenoord

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie