Valente door het stof: “Wat stom”

Foto: Valente door het stof: “Wat stom”

Luciano Valente ontbreekt volgende week in de wedstrijdselectie van Feyenoord. De Oranje-international is tegen een schorsing aangelopen en mist daardoor de confrontatie met Go Ahead Eagles.

Feyenoord-smaakmaker mist duel met Go Ahead

Feyenoord won zondagmiddag desondanks met 0-1. “Het moest van ver komen, maar ik denk dat we het wel hebben afgedwongen”, vertelt Valente aan ESPN. “Als je ziet hoe hard wij hebben gewerkt, met in de eerste helft ook aardig goed voetbal, dan hebben wij het vandaag gewoon verdiend. Dit is wel een fijn gevoel. We hadden het de tweede helft wel lastiger. Utrecht had meer rust aan de bal, waardoor het voor ons moeilijker werd.”

Volgens Valente was de communicatie aan Feyenoord-zijde na afloop onvoldoende. “Wij wisten niet altijd even goed wanneer we druk moesten zetten, dus de communicatie moest wel echt beter. Dat ging de eerste helft wel erg goed, dus het is een puntje waar we aan moeten werken. Verder denk ik dat we verdiend hebben gewonnen. Het is gewoon belangrijk om de drie punten te pakken en dat hebben we vandaag gedaan.”

De middenvelder baalt van zijn vijfde gele kaart van het seizoen. “Heel vervelend, want je zit in het moment van de wedstrijd. Op het moment dat hij de gele kaart pakt, denk je wel van ‘oh wat stom’. Uiteindelijk moeten we gewoon door en sta ik volgende week op de tribune”, aldus Valente, die rugnummer 10 droeg. “Ik was vroeger groot fan van Ronaldinho en als je kijkt naar welke spelers met tien hebben gespeeld, dan kan ik daar heel erg van genieten.”

Reactie Van Persie

Feyenoord-trainer Robin van Persie weet dat hij naast Valente ook Timon Wellenreuther moet missen. “Ideaal is anders, zeker als je kijkt naar de manier waarop. Die van Timon vond ik onnodig”, doelt hij op het tijdrekken. “Bij de kaart van Luciano ben ik er niet van overtuigd of het ook echt een kaart was. Dat moet ik nog terugzien, maar is ook onnodig. Zuur dat je ze allebei moet missen.”

Ayase Ueda was er in Utrecht al niet bij. Van Persie: “Ayase is al een aantal weken niet fris. Het is geen situatie dat hij er weken uit is met een duidelijk issue. Maar hij blijft wel last houden en iedere keer is het op het randje: net genoeg, net niet genoeg. Nu hebben we gezamenlijk besloiten dat het vandaag verstandig was dat hij niet zou spelen. Maar hij maakt kans richting volgende week. Dat moeten we bekijken.”

Dom van Valente?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:05
0+
Frenkie de Jong reageert: “Of we bij de favorieten horen?”
16:46
15+
‘Spaanse roofoverval: grootmacht kaapt Kees Smit-transfer’
16:27
37+
‘Rigaux verrast met nieuwe trainer van Feyenoord’
16:09
21+
‘Dirk Kuijt dichtbij terugkeer naar oude club’
15:40
65+
‘Ajax krijgt plotseling nieuws over Shane Kluivert’
15:20
25+
‘Oranje-invasie’ bij Tottenham: ‘nóg een Nederlander onderweg’
15:00
94+
Vaessen onthult welke Ajax-speler hem ‘knietjes in zijn ballen’ gaf
14:40
143+
‘Mokerslag voor Marokko: streep door WK’
14:20
158+
‘Feyenoord-trio viert feest na ontslag Robin van Persie’
14:00
182+
‘Oranje-duo nog vóór duel met Japan afgeschreven’
13:40
113+
‘Cruijff in zak en as: droomtransfer Ajax spat uiteen’
13:20
35+
Virgil van Dijk spreekt WK-zorgen voor Oranje uit
13:00
189+
‘Rigaux verrast: Feyenoord wil bekende van Ajax halen’
12:40
46+
‘Zorgen voor Denzel Dumfries richting Nederland – Japan’
12:32
193+
‘Reijnders krijgt verschrikkelijk nieuws van Koeman’
12:20
110+
‘Feyenoord in shock: droomopvolger Van Persie gekaapt’
11:45
52+
‘Johan Derksen keert nóóit meer terug’
11:30
428+
Op welke zender kijk je Nederland – Oezbekistan live?
11:10
1490+
Vermoedelijke opstelling Oranje tegen Oezbekistan: laatste test
10:55
1120+
‘Van Dijk regelt spetterende transfer naar Ajax’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie