Etienne Vaessen wordt gelinkt aan Vitesse, Feyenoord en PSV. De doelman van RKC kan volgens zijn goede vriend en ploeggenoot Mats Seuntjens echter ook naar Torino uit de Italiaanse Serie A.
‘Etienne Vaessen kan na topseizoen bij RKC naar Torino’
“Dan ga ik op de fiets”, lacht Vaessen over Turijn als volgende bestemming, op de achterbank bij Fresia Cousino Arias en Milan van Dongen van ESPN. “Maar dat zien we allemaal wel. Ik heb nu vakantie dus ik ga wel gewoon lekker liggen. Ik heb nog een jaar contract, maar na dit seizoen wil ik heel graag en moet ik ook eigenlijk een stap zetten.”
Ploeggenoot Seuntjens is lyrisch over Vaessen. “Etienne is een hele goede keeper en hij moet ook een stap maken. Ik denk dat dat voor RKC goed is, voor hemzelf goed is en voor zijn nieuwe club.”
Veel interesse
Seuntjens zelf verkast overigens naar FC Utrecht komende zomer. Vaessen is bij Feyenoord en PSV in beeld als back-up voor respectievelijk Justin Bijlow en Walter Benítez, bij Vitesse zou hij opvolger van huurling Kjell Scherpen kunnen worden.
Speelt Vaessen volgend seizoen bij Torino?
- Ja, dat denk ik wel
- Nee, dat denk ik niet