Twente stelt teleur en geeft Groningen hoop

Foto: Twente stelt teleur en geeft Groningen hoop

FC Groningen heeft voor het eerst dit kalenderjaar een positief resultaat geboekt. In de thuiswedstrijd tegen subtopper FC Twente pakte de Trots van het Noorden een welverdiend punt: 1-1.

Op bezoek in de Euroborg besloot Twente-trainer Ron Jans om Steijn de voorkeur te geven boven Michel Vlap. De Hagenaar beschaamde het vertrouwen van de technische staf niet. Na een pass van Václav Cerny en een overstapje van Ricky van Wolfswinkel schoof Steijn de 0-1 tegen de touwen in de vijfde minuut.

Virgil Misidjan had de Enschedese voorsprong kunnen vergroten, maar schoof de bal voorlangs. Het was echter FC Groningen dat een groot deel van de eerste helft dicteerde. Twente-doelman Unnerstall redde zijn elftal in een één-tegen-één-situatie met Daleho Irandust, waar ook Elvis Manu en Tomás Suslov er niet in slaagden om de gelijkmaker te produceren.

In de tweede helft hield de druk van FC Groningen aan. Gesteund door de fanatieke nieuwkomer Manu ging de formatie van Dennis van der Ree op zoek naar de gelijkmaker en na 69 minuten kreeg men loon naar werken. Winteraanwinst Oliver Antman wist Unnerstall eindelijk kansloos te laten: 1-1.

Scoreverloop: 0-1 (5′) S. Steijn, 1-1 (69′) O. Antman

Wint FC Twente het bekerduel van Ajax?

*Odds zijn onderhevig aan verandering.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:01
0+
‘Feest in Amsterdam door Kudus-transfer’
08:55
13+
‘Oranje Leeuwinnen-Engeland krijgt staartje: krankzinnig’
08:41
11+
‘Farioli-rëunie voor Jordan Henderson’
08:17
9+
Courtois snap weinig van zeperd tegen PSG: ‘Dat moeten we analyseren’
08:00
76+
PSV persoonlijk akkoord met talentvolle verdediger
07:45
373+
‘Nieuwe Gernot Trauner gespot bij Feyenoord’
07:06
186+
Wereldkampioen bijna naar Ajax: ‘Club maakte andere keuze’
07:00
17+
Wanneer is loting Europa League 2025/2026?
23:45
104+
Salah-Eddine heeft nieuws voor Feyenoord
23:24
113+
Nieuwe Oranjezomer-rel door schandalig moment
23:03
64+
Opnieuw Russische miljoenen lonken voor Twente
22:40
31+
Bizarre Huijsen-conclusie bij PSG-Real Madrid
22:29
1108+
‘PSV en Feyenoord lachen zich dood na Ajax-nieuws’
22:19
298+
’Oranje Leeuwinnen niet meer op tv’
22:16
17+
‘Serie A-topscorer maakt monstertransfer naar Saudi-Arabië’
21:53
4+
Excelsior neemt KKD-verdediger mee naar Eredivisie
21:29
36+
‘Twente koestert nog altijd interesse in dure Spartaan’
21:06
110+
Híer ging het mis voor de Leeuwinnen tegen Engeland
20:44
135+
Alex Kroes duidelijk over doelstelling Ajax: “Is een must”
20:30
126+
Buitenland: ‘Trieste Miedema-schande in Nederland’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie