Twee maanden na Ajax-vertrek terug in Oranje? ‘Koeman volgt me’

Foto: Twee maanden na Ajax-vertrek terug in Oranje? ‘Koeman volgt me’

Het is inmiddels al weer een jaar geleden dat hij zijn laatste interland voor het Nederlands elftal speelde, maar na twee uitstekende maanden bij SS Lazio is Kenneth Taylor misschien wel helemaal terug in beeld.

Kenneth Taylor wil zo snel mogelijk terugkeren in Nederlands elftal

Zelf vertelt Taylor aan Voetbal International: “De bondscoach heeft me wel een bericht gestuurd toen ik deze stap maakte: Mooie stap, we houden je in de gaten. Heel veel succes. Dus dat was positief.”

Dat Ronald Koeman minder zwaar weegt aan Eredivisie-potjes, snapt Taylor wel. “Ik moet zeggen: ik begrijp nu wel wat de bondscoach bedoelde! Het is wel echt iets anders om elke week in zo’n topcompetitie te spelen. Al heb ik deze stap niet per se gemaakt voor Oranje hoor, ik wilde mezelf gewoon ontwikkelen, als persoon en als voetballer. Ik was toe aan iets nieuws, een nieuwe omgeving, een nieuwe uitdaging. Maar uiteindelijk weet je dat het wel helpt.”

Laatste interland Kenneth Taylor

Medio maart 2025 maakte Taylor zijn laatste minuten voor Oranje, tegen Spanje in de Nations League (3-3). “Toen ben ik nog ingevallen en heb ik het voor mijn gevoel wel goed gedaan, ik heb ook nog een penalty genomen in de serie toen. Maar de interlandperiode daarna ging ik met Jong Oranje naar het EK, en daarna heb ik er nooit meer bij gezeten. Er is ook gewoon heel veel concurrentie op mijn positie, maar het zou natuurlijk heel mooi zijn. Ik denk nog heel vaak aan dat vorige WK, dus dat wil ik heel graag nog een keer meemaken, maar dan moet ik vooral hier bij Lazio blijven knallen”, aldus de oud-Ajacied tot slot.

De teller van de 23-jarige middenvelder staat namens Lazio inmiddels op tien wedstrijden. Daarin was hij goed voor één doelpunt. De vijfvoudig Oranje-international tekende tot medio 2030 in Rome.

Taylor is er bij op het WK 2026

  • Denk ik wel
  • Denk ik niet
  • Denk ik wel
  • Denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:13
0+
Van Dijk onder de indruk: “Hele mooie toekomst voor zich”
11:00
11+
SN Focus: NEC – Feyenoord gaat om Champions League-miljoenen
10:46
412+
‘Cruijff greep genadeloos in bij Ajax na sabotage’
10:31
26+
‘Supertransfer voor ‘beste trainer Eredivisie’? Geen sprake van!’
10:14
25+
‘Vervanger Schouten bij Oranje bekend’
09:56
5+
Op welke zender kijk je Chelsea – Manchester City live?
09:39
70+
‘Metamorfose Frenkie de Jong bij terugkeer Barcelona’
09:23
5+
Op welke zender kijk je Sunderland – Tottenham Hotspur live?
09:05
27+
Na Heracles-Ajax: ‘Het is maar waar je de lat legt’
08:50
88+
Op welke zender kijk je NEC – Feyenoord live?
08:33
52+
‘Koeman glundert: Oranje-ster nog voor WK naar wereldtop’
08:16
369+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen NEC: chaos voor Van Persie
08:01
197+
‘Heracles en Ajax naar tuchtcommissie na vals spel’
23:39
315+
‘PSG biedt 70 miljoen op Nederlander’
23:33
366+
‘Jordi Cruijff verrast en haalt andere trainer’
23:15
65+
‘René van der Gijp: stekker uit programma’
22:31
70+
Biedingen van 30 en 35 miljoen op Perr Schuurs
22:25
930+
‘Beelden bewijzen matchfixing bij Heracles-Ajax’
22:12
99+
‘Alle seinen staan op rood voor Arne Slot’
22:02
276+
‘Oude bekende naar Feyenoord, Sterling weg’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie