Trotse Albanezen blijven hopen op EK-stunt: ‘We hadden kunnen winnen’

Foto: Trotse Albanezen blijven hopen op EK-stunt: ‘We hadden kunnen winnen’

Albanië beleeft vooralsnog een goed EK. Het enige wat ontbreekt zijn overwinningen. Na het verlies in het eerste duel met Italië, werd het gisteren in het duel met Kroatië in blessuretijd 2-2. Trots overheerst in Albanië, maar er is honger naar meer.

Klaus Gjasula over EK Albanië

“Voor mij was het een mooie en historische dag”, zei Gjasula tegen Ora News. “a, we hadden kunnen winnen. We speelden 55 à 60 minuten een hele goede wedstrijd, we waren de beste ploeg op het veld. Daarna lieten we het een beetje uit onze handen glippen, maar we hadden kunnen winnen als we op het einde rustiger waren geweest.”

Er werd niet gewonnen, maar de Albanezen zijn nu al trots. Zelfs premier Edi Rama liet van zich horen na de 2-2 tegen de Kroaten. “Dit heet trots”, zei Rama op de Albanese televisie. “Tegen een op papier veel sterkere tegenstander met veel ervaring op dit niveau stond er een nieuw Albanië op. Met hart en ziel toegewijd aan de rood-zwarte vlag. Dat vervult ons met trots, liefde, respect en optimisme over de weg vooruit na dit EK.”

Gaat Albanië stunten en bereikt het land de achtste finales? “Waarom niet?”, schrijft het Albanese Ora News. “Nu met een punt gaan we spelen met de hoop om te winnen tegen Spanje. Om ons te kwalificeren voor de volgende ronde.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:34
78+
Feyenoord wil één miljoen uitgeven, maar niet aan een speler
23:14
391+
Traoré over ploeggenoot: ‘Hij wordt de beste van de wereld’
22:41
91+
‘Ajax-transfer Moro bijna net zo goed als Vinícius Jr.’
22:12
0+
Jong Oranje-verrassing ineens in de picture: ‘Dat is wel lekker’
21:51
49+
Frankrijk in shock door bizar Ligue 1-besluit
21:34
38+
Real Madrid neemt drastisch Mbappé-besluit
21:18
45+
Van Bommel: ‘Als ik weer trainer word, moet dit er zijn’
21:12
135+
Superster van 150 miljoen wil naar Arne Slot
20:40
227+
Meer details over Ajax-transfer Raúl Moro bekend
20:28
31+
Vervanger Tijjani Reijnders komt niet uit Eindhoven
20:26
91+
‘Marseille klopt met miljoenen aan bij PSV’
20:23
438+
‘Frenkie zet handtekening na bod van 150 miljoen’
20:08
103+
‘Kroes regelt het: Ajax nadert akkoord met Moro’
19:46
28+
Jong Oranje heeft geheim wapen: ‘Komt misschien van pas’
19:40
253+
Waanzin: ‘Gakpo krijgt 60 miljoen netto na transfer’
19:34
0+
Sneijder haalt woest uit: ‘Dit is een grote leugen, idioten!’
19:21
816+
Verdrietig nieuws over toekomst Francesco Farioli
19:10
46+
‘Transfersaga Tillman bereikt kookpunt’
18:50
83+
‘AZ wijst bizar bod op talentvolle aanvaller af’
18:30
48+
‘Groningen vindt opvolger Valente in Eredivisie-subtop’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie