Tottenham Hotspur-voorzitter zet vol in op prijzen: ‘We willen de Premier League én Champions League winnen’

Foto: Tottenham Hotspur-voorzitter zet vol in op prijzen: ‘We willen de Premier League én Champions League winnen’

Tottenham-voorzitter Daniel Levy blijft ambitieus en ziet in Thomas Frank de man die Spurs eindelijk naar groot succes kan leiden. Ondanks de Europa League-winst afgelopen seizoen moest trainer Ange Postecoglou het veld ruimen na een dramatische 17e plek in de Premier League. Hij sprak met het mediateam van The Spurs over zijn toekomstplannen.

De Europa League is niet goed genoeg voor Daniel Levy

De beslissing om de populaire Postecoglou te ontslaan leidde tot woedende reacties van fans, maar Levy blijft erbij: “Ik heb geen spijt van zijn aanstelling, integendeel. Hij bezorgde ons onze eerste prijs in 17 jaar, maar we willen meer. We moeten meedoen op alle fronten. Daarvoor was een frisse wind nodig.” De Deense coach Thomas Frank is inmiddels de dertiende trainer onder Levy, die al ruim 25 jaar de dienst uitmaakt h in Noord-Londen. Hij hoopt dat de oefenmeester afkomstig van Brentford de ontbrekende schakel wordt in de jacht op het ultieme doel: prijzen.

“We hebben een Europese beker gewonnen, maar dat is niet genoeg,” aldus Levy. “We willen de Premier League winnen. We willen de Champions League winnen. We willen alles winnen.” Volgens Levy heeft Frank alles in huis: “Een intelligente man, sterke communicatie, een geweldige persoonlijkheid én de technische kennis die nodig is.” Tottenham werd voor het laatst landskampioen in 1961 en stond in 2019 in de CL-finale. Levy hoopt dat het nieuwe tijdperk met Frank dat verhaal eindelijk een winnend slot kan geven.

Zie jij dit gebeuren?

  • Ik vind dit een realistisch vooruitzicht
  • Geen schijn van kans
  • Ik vind dit een realistisch vooruitzicht
  • Geen schijn van kans

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:14
1+
Dít is de kracht van Curaçao: “Hechter dan bij veel clubs”
17:56
12+
Van Gaal moet belangrijke stem krijgen in Ajax-keuzes: “Want wie anders?”
17:38
17+
‘Kees Smit maakt megatransfer naar Premier League’
17:20
19+
Succesvol beroep van Feyenoord: minder zware straf van UEFA
17:02
9+
“Transfer van Barça naar Chelsea was een f*cking grote fout”
16:44
10+
‘Plaatsing voor WK zou voor mij het ultieme betekenen’
16:26
38+
‘Bizar: Feyenoorder troeft Lamine Yamal af’
16:08
14+
Utrecht kraakhelder over doelstelling: “Opnieuw”
15:50
8+
Smaakmaker Son vertelt waar toekomst ligt
15:32
38+
Oranje boezemt angst in: “Kijk waar de spelers spelen”
15:14
19+
AZ in hoek waar de klappen vallen: volgende domper is daar
15:00
39+
Johan Derksen deelt groot nieuws over zijn toekomst in VI
14:40
59+
‘Nieuwe details: Ajax blunderde met opvolging Farioli’
14:20
43+
Shaqueel van Persie matchwinner bij Feyenoord
14:00
46+
‘Anwar El Ghazi miljoenen rijker na rechtszaak’
13:40
58+
‘Ajax mag blijven hopen dankzij Wout Weghorst’
13:20
24+
Slot opgeroepen tot actie: “Moet écht voorbij zijn”
13:00
86+
‘Potentiële opvolger Heitinga bij Ajax gewaarschuwd’
12:40
47+
Valente onder de indruk bij Oranje: “Dat wil ik ook”
12:20
51+
Wim Kieft hekelt Ajax-wissel door Fred Grim
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie