Toploting voor FC Utrecht

Foto: Toploting voor FC Utrecht

FC Utrecht weet waar het aan toe is. In de tweede voorronde van de Europa League nemen de Domstedelingen het op tegen Sheriff Tiraspol (Mol) of Prishtina (Kosovo). Daarmee treft het op papier niet direct de moeilijkste opponent.

FC Utrecht loot in tweede voorronde Europa League

De loting voor het Europa League-toernooi vond om 13.00 uur plaats en Utrecht kende geen geplaatste status. Daardoor wist het al dat het een tegenstander zou gaan treffen die wel een geplaatste status heeft. De ploeg van Ron Jans kon dan ook een aantal pittige ploegen treffen met onder meer RSC Anderlecht, FC Midtjylland en Shakhtar Donetsk. Met Sheriff Tiraspol of Prishtina valt dat dus enigszins mee.

Utrecht zal de eerste wedstrijd in de tweede voorronde van de Europa League spelen op 24 juli. Een week later staat de return op het programma. Weet Utrecht te winnen van Sheriff Tiraspol of Prishinta, dan zal het vervolgens nog met twee tegenstanders moeten afrekenen op weg naar deelname aan het hoofdtoernooi. Wordt Utrecht direct uitgeschakeld in de tweede voorronde, dan krijgt het Europees avontuur nog een vervolg in de derde voorronde van de Conference League.

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op FacebookTwitterInstagramTikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Gaat FC Utrecht de derde voorronde van de EL halen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie