Tomasson ziet hattrick in Kralingen: “Mooi dat hij hier is”

Foto: Tomasson ziet hattrick in Kralingen: “Mooi dat hij hier is”

Casper Widell toonde zich vrijdagavond opvallend productief. In de thuiswedstrijd tegen Jong PSV (5-0 zege) maakte de 21-jarige verdediger een hattrick voor Excelsior.

Casper Widell schiet Excelsior naar de Eredivisie

Met een vijfklapper stelde Excelsior promotie naar de Eredivisie veilig. Tegenover ESPN jubelde de fiere Widell: “Wat een teamprestatie. Dat we hebben gewonnen is het allerbelangrijkste. Het is meer dan verdiend, we hebben een geweldig team. Iedereen is bij ons samen: de staf, de directie en de spelers.”

Excelsior leidde al na een kwartier met 2-0. Later liepen de Kralingers uit naar een 5-0 zege, maar toch bleef Widell lange tijd scherp. “Na de 3-0 hadden we een goed gevoel, maar je weet het natuurlijk nooit. Ik ben hoe dan ook heel blij om terug in de Eredivisie te zijn.”

Jon Dahl Tomasson, de bondscoach van Zweden, was vrijdag een van de aanwezigen. “Ik hoop dat hij mijn drie goals heeft gezien”, straalt Widell. “Het is mooi dat hij hier is, maar ik denk daar nog niet aan. We doen alles stap voor stap en hopelijk lukt dat over een paar jaar.”

Is hij een toekomstig A-international?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie